Sobota, 29. února 2020, svátek slaví Horymír
Zapomněli jste heslo?
AFK Bratčice - Žleby

Za krásného počasí (na rozdíl od minulého utkání) jsme v neděli, 8. dubna přivítali na domácím hřišti tým Spartaku Žleby. Tento pro diváka velmi pohledný zápas řídil rozhodčí Kracík.

Ještě před začátkem utkání, při nástupu na hřiště, sklidil potlesk domácí kouč Jaroslav Doležal, který nedávno oslavil kulaté 50. narozeniny. Přímo na hřišti mu popřál svěřenec a zároveň švagr brankářská "dvojka" David Míchal.

10. min. a hned první šance dommácích končí v síti. Nezaváhal nejlepší střelec týmu Tomáš Doležal. Ovšem vedení Traverze nevydrželo příliš dlouho, protože už v 15. min. nezvládl domácí brankář Lukáš Volf stáhnout centr ze vzduchu a boxoval ho jen na hlavu hostujícího Junka, který jej dokázal přehodit. Ve 25. min. obdržel po zásluze po tvrdém zákroku žlutou kartu Jan Čapek, který úmyslně nedovoleně zastavil protihráče.

Ve 40. min. vrátil zajímavým gólem vedení nováček Petr Malý, který nastupil ke svému prvnímu mistrovskému utkání v červeno – černém dresu. Petr odcentroval ze strany a hledal někoho ze spoluhráčů v pokutovém území hostí, ale překvapil gólmana Musila na přední tyči, a míč byl v síti. Více první půle nenabídla.

Dlouhou dobu nebyl vidět zajímavý moment. Až v 80. min. Jakub Ronovský dokázal dotlačit míč po velkém závaru před brankou hostí do sítě. V 85. min. ještě za taktický faul na polovině hřiště dostal žlutou kartu jeden z nejlepších hráčů AFK v tomto utkání Petr Malý.

Fandům děkujeme za podporu a zveme Vás na příští utkání do Okřesanče. Utkání se odehraje v neděli 15. 4. a výkop je naplánován na 16:30 hodin.

Autor článku: Matyáš Kotrba

Vytvořeno: 10.4.2018, 18:39

AFK Bratčice - Žleby
3:1 (2:1)
S. Bochníček J. Čapek O. Čapek T. Doležal P. Marousek V. Říha J. Ronovský V. Ronovský M. Urválek L. Volf
Střídání: P. Votruba
Střelci: 1x T. Doležal  1x J. Ronovský 
Ostatní výsledky 14. kola
Upozornění!
  • Trénink: neděle 10:30 na hřišti
Poslední zápas
1. kolo - Muži AFK Bratčice - Tupadly C 1:5 (1:1) (Ne) 27.10.2019 - 14:30 hod.
TOPlist
© 2020 AFK BRATČICE