Středa, 21. února 2024, svátek slaví Lenka, Eleonora
Zapomněli jste heslo?
Všechny zápasy

1. kolo

(Č) 28.9.2023 13:30 hod Močovice - Rataje 1:2 (0:1)
(Č) 28.9.2023 13:30 hod Vlkaneč - Žlebské Chvalovice 9:4 (5:2)
(Č) 28.9.2023 16:30 hod AFK Bratčice - Sázava B 2:1 (1:1)
(Č) 28.9.2023 16:30 hod Bílé Podolí B - Suchdol B 3:5 (1:2)
(Č) 28.9.2023 16:30 hod Chotusice B - Horní Bučice 6:0 (4:0)
(Č) 28.9.2023 16:30 hod Tupadly B - Nepoměřice 5:3 (2:0)
(Č) 28.9.2023 16:30 hod Uhlířské Janovice B - Vrdy B 6:2 (3:2)

2. kolo

(Ne) 27.8.2023 14:00 hod Nepoměřice - Močovice 1:3 (0:1)
(Ne) 27.8.2023 14:00 hod Zbraslavice - Vlkaneč 2:6 (0:4)
(Ne) 27.8.2023 16:00 hod Žlebské Chvalovice - AFK Bratčice 4:0 (1:0)
(Ne) 27.8.2023 17:00 hod Rataje - Uhlířské Janovice B 0:5 (0:0)
(Ne) 27.8.2023 17:00 hod Horní Bučice - Tupadly B 0:1 (0:1)
(Ne) 27.8.2023 17:00 hod Suchdol B - Chotusice B 2:0 (1:0)
(Ne) 27.8.2023 17:00 hod Sázava B - Bílé Podolí B 10:1 (4:0)

3. kolo

(So) 2.9.2023 17:00 hod AFK Bratčice - Zbraslavice 0:2 (0:1)
(So) 2.9.2023 17:00 hod Tupadly B - Suchdol B 2:5 (1:3)
(Ne) 3.9.2023 13:30 hod Uhlířské Janovice B - Nepoměřice 4:1 (3:1)
(Ne) 3.9.2023 17:00 hod Vrdy B - Rataje 3:3 (3:3)
(Ne) 3.9.2023 17:00 hod Močovice - Horní Bučice 7:1 (2:0)
(Ne) 3.9.2023 17:00 hod Bílé Podolí B - Žlebské Chvalovice 4:0 (2:0)
(Ne) 3.9.2023 17:00 hod Chotusice B - Sázava B 4:1 (1:0)

4. kolo

(So) 9.9.2023 14:00 hod Zbraslavice - Bílé Podolí B 0:0 (0:0)
(So) 9.9.2023 14:00 hod Vlkaneč - AFK Bratčice 0:2 (0:1)
(So) 9.9.2023 17:00 hod Sázava B - Tupadly B 3:0
(Ne) 10.9.2023 14:00 hod Nepoměřice - Vrdy B 3:5 (0:3)
(Ne) 10.9.2023 16:00 hod Žlebské Chvalovice - Chotusice B 0:2 (0:0)
(Ne) 10.9.2023 17:00 hod Horní Bučice - Uhlířské Janovice B 0:4 (0:0)
(Ne) 10.9.2023 17:00 hod Suchdol B - Močovice 3:0 (0:0)

5. kolo

(So) 16.9.2023 13:30 hod Rataje - Nepoměřice 5:1 (1:1)
(Ne) 17.9.2023 16:30 hod Močovice - Sázava B 5:1 (3:0)
(Ne) 17.9.2023 16:30 hod Uhlířské Janovice B - Suchdol B 0:2 (0:1)
(Ne) 17.9.2023 16:30 hod Vrdy B - Horní Bučice 2:1 (0:0)
(Ne) 17.9.2023 16:30 hod Bílé Podolí B - Vlkaneč 2:3 (0:2)
(Ne) 17.9.2023 16:30 hod Chotusice B - Zbraslavice 4:0 (3:0)
(So) 28.10.2023 14:30 hod Tupadly B - Žlebské Chvalovice 3:1 (2:1)

6. kolo

(So) 23.9.2023 13:00 hod Sázava B - Uhlířské Janovice B 1:1 (0:1)
(So) 23.9.2023 13:00 hod Zbraslavice - Tupadly B 5:2 (1:2)
(Ne) 24.9.2023 16:00 hod Žlebské Chvalovice - Močovice 1:3 (0:1)
(Ne) 24.9.2023 16:30 hod Horní Bučice - Rataje 2:2 (1:2)
(Ne) 24.9.2023 16:30 hod Suchdol B - Vrdy B 1:1 (0:1)
(Ne) 24.9.2023 16:30 hod Vlkaneč - Chotusice B 1:1 (0:1)
(Ne) 24.9.2023 16:30 hod AFK Bratčice - Bílé Podolí B 5:4 (2:2)

7. kolo

(So) 30.9.2023 16:00 hod Tupadly B - Vlkaneč 5:5 (0:2)
(Ne) 1.10.2023 14:00 hod Nepoměřice - Horní Bučice 5:3 (2:0)
(Ne) 1.10.2023 16:00 hod Močovice - Zbraslavice 3:1 (3:1)
(Ne) 1.10.2023 16:00 hod Uhlířské Janovice B - Žlebské Chvalovice 2:1 (2:0)
(Ne) 1.10.2023 16:00 hod Vrdy B - Sázava B 7:1 (3:1)
(Ne) 1.10.2023 16:00 hod Rataje - Suchdol B 1:5 (1:3)
(Ne) 1.10.2023 16:00 hod Chotusice B - AFK Bratčice 5:3 (3:3)

8. kolo

(So) 7.10.2023 13:00 hod AFK Bratčice - Tupadly B 5:3 (1:1)
(So) 7.10.2023 13:00 hod Zbraslavice - Uhlířské Janovice B 0:1 (0:1)
(So) 7.10.2023 16:00 hod Vlkaneč - Močovice 1:2 (0:1)
(Ne) 8.10.2023 16:00 hod Bílé Podolí B - Chotusice B 1:7 (0:3)
(Ne) 8.10.2023 16:00 hod Suchdol B - Nepoměřice 4:1 (1:1)
(Ne) 8.10.2023 16:00 hod Sázava B - Rataje 2:2 (1:1)
(Ne) 8.10.2023 16:00 hod Žlebské Chvalovice - Vrdy B 0:4 (0:2)

9. kolo

(So) 14.10.2023 15:30 hod Tupadly B - Bílé Podolí B 8:0 (5:0)
(So) 14.10.2023 15:30 hod Rataje - Žlebské Chvalovice 1:6 (1:3)
(Ne) 15.10.2023 14:00 hod Nepoměřice - Sázava B 1:8 (0:2)
(Ne) 15.10.2023 15:30 hod Horní Bučice - Suchdol B 3:1 (0:1)
(Ne) 15.10.2023 15:30 hod Močovice - AFK Bratčice 4:1 (2:1)
(Ne) 15.10.2023 15:30 hod Uhlířské Janovice B - Vlkaneč 2:0 (0:0)
(Ne) 15.10.2023 15:30 hod Vrdy B - Zbraslavice 0:4 (0:2)

10. kolo

(So) 21.10.2023 12:30 hod AFK Bratčice - Uhlířské Janovice B 0:1 (0:1)
(So) 21.10.2023 15:30 hod Zbraslavice - Rataje 3:1 (2:0)
(So) 21.10.2023 15:30 hod Chotusice B - Tupadly B 2:1 (2:1)
(Ne) 22.10.2023 15:30 hod Vlkaneč - Vrdy B 2:8 (1:4)
(Ne) 22.10.2023 15:30 hod Sázava B - Horní Bučice 1:3 (0:2)
(Ne) 22.10.2023 15:30 hod Žlebské Chvalovice - Nepoměřice 3:2 (3:1)
(Ne) 22.10.2023 15:30 hod Bílé Podolí B - Močovice 1:3 (1:1)

11. kolo

(So) 28.10.2023 14:30 hod Rataje - Vlkaneč 5:1 (2:1)
(Ne) 29.10.2023 14:00 hod Nepoměřice - Zbraslavice 2:0 (1:0)
(Ne) 29.10.2023 14:30 hod Horní Bučice - Žlebské Chvalovice 4:1 (3:0)
(Ne) 29.10.2023 14:30 hod Suchdol B - Sázava B 2:0 (2:0)
(Ne) 29.10.2023 14:30 hod Močovice - Chotusice B 1:1 (1:1)
(Ne) 29.10.2023 14:30 hod Uhlířské Janovice B - Bílé Podolí B 7:0 (4:0)
(Ne) 29.10.2023 14:30 hod Vrdy B - AFK Bratčice 5:1 (1:1)

12. kolo

(So) 4.11.2023 14:00 hod Zbraslavice - Horní Bučice 6:1 (3:0)
(So) 4.11.2023 14:00 hod Vlkaneč - Nepoměřice 5:0 (2:0)
(So) 4.11.2023 14:00 hod AFK Bratčice - Rataje 6:1 (2:1)
(So) 4.11.2023 14:00 hod Tupadly B - Močovice 2:3 (1:2)
(Ne) 5.11.2023 14:00 hod Bílé Podolí B - Vrdy B 1:7 (0:5)
(Ne) 5.11.2023 14:00 hod Chotusice B - Uhlířské Janovice B 1:3 (1:1)
(Ne) 5.11.2023 14:00 hod Žlebské Chvalovice - Suchdol B 0:2 (0:0)

13. kolo

(So) 11.11.2023 14:00 hod Rataje - Bílé Podolí B 5:2 (4:1)
(So) 11.11.2023 14:00 hod Sázava B - Žlebské Chvalovice 3:1 (1:0)
(Ne) 12.11.2023 10:15 hod Uhlířské Janovice B - Tupadly B 2:0 (0:0)
(Ne) 12.11.2023 14:00 hod Vrdy B - Chotusice B 5:0 (2:0)
(Ne) 12.11.2023 14:00 hod Nepoměřice - AFK Bratčice 3:1 (2:0)
(Ne) 12.11.2023 14:00 hod Horní Bučice - Vlkaneč 1:5 (1:2)
(Ne) 12.11.2023 14:00 hod Suchdol B - Zbraslavice 3:2 (0:1)

14. kolo

(So) 18.11.2023 13:30 hod Zbraslavice - Sázava B 0:1 (0:0)
(So) 18.11.2023 13:30 hod Vlkaneč - Suchdol B 0:5 (0:4)
(So) 18.11.2023 13:30 hod Bílé Podolí B - Nepoměřice 5:3 (2:2)
(So) 18.11.2023 13:30 hod Tupadly B - Vrdy B 2:5 (1:1)
(Ne) 19.11.2023 13:30 hod Močovice - Uhlířské Janovice B 0:4 (0:2)
(Ne) 19.11.2023 13:30 hod Chotusice B - Rataje 5:9 (3:3)

15. kolo

(So) 25.11.2023 13:00 hod Rataje - Tupadly B 0:3 (0:2)
(So) 25.11.2023 13:00 hod Sázava B - Vlkaneč 4:2 (3:1)
(Ne) 26.11.2023 13:00 hod Žlebské Chvalovice - Zbraslavice 1:1 (1:0)
(Ne) 26.11.2023 13:00 hod Nepoměřice - Chotusice B 1:7 (1:4)
(Ne) 26.11.2023 13:00 hod Horní Bučice - Bílé Podolí B 3:2 (1:1)
(Ne) 17.3.2024 14:00 hod Suchdol B - AFK Bratčice
(St) 1.5.2024 17:00 hod Vrdy B - Močovice
Upozornění!
  • Trénink: 9.1. 19:00 v hale Golčův Jeníkov
zápas
13. kolo - Muži Nepoměřice - AFK Bratčice 3:1 (2:0) (Ne) 12.11.2023 - 14:00 hod.
15. kolo - Muži Suchdol B - AFK Bratčice (Ne) 17.3.2024 - 14:00 hod., což je
March 17, 2024 14:00:00
TOPlist
© 2024 AFK BRATČICE