Středa, 3. července 2024, svátek slaví Radomír, Radomíra
Zapomněli jste heslo?
AFK Bratčice - Štrampouch

V prvním mistrovském utkání sezóny 2017/18 zavítal do Bratčic obměněný kádr Ajaxu Štrampouch. Domácí v prvním utkání zvítězili velmi výrazným rozdílem. Utkání řídil pan Kracík.

Domácí do zápasu nevstoupili dobře. Už v 5. min. za hosty otevřel skóre Výborný, což nadělalo vrásky staronovému trenérovi Jardovi Doležalovi. Domácí tlačili a v patnácté minutě to vyneslo ovoce. Po standardce se prosadil nikým nehlídaný Milan Urválek a srovnal na 1:1. Ve 25. min. otočily Bratčice skóre, když se trefil Tomáš Doležal. Ovšem hned 2 minuty nato, tedy ve 27. min. hosté srovnali na 2:2, trefil se Běhal. Po čtyřech gólech se čekalo, že toto bude gólový zápas, záhy se zjistilo, že je to pravda. Ovšem místo očekávané přestřelky už se hrálo jen na jednu branku. Ve čtyřicáté minutě se podruhé prosadil Milan Urválek, a začal brankostroj domácích. Na další gól diváci nečekali dlouho, ve 42. min. se trefil kapitán Václav Říha.

Pak se sice na gól čekalo dlouho, ale v 60. min. na hřiště vběhl Lukáš Říha a začly se dít věci. Toto bylo asi jeho nejvydařenější střídání v životě. Protože nastřílel hattrick během pouhých pěti minut! Své góly nastřílel v 70., 73. a 75. min. Byl to tak jeho první gól a zároveň hattrick v seniorském fotbale. Brankostroj uzavřel v 88. min. po přihrávce Aleše Kotrby svým druhým gólem Vašek Říha.

Autor článku: Matyáš Kotrba

Vytvořeno: 12.9.2017, 21:35

8:2 (4:2)
J. Čapek O. Čapek T. Doležal P. Marousek V. Říha J. Ronovský V. Ronovský V. Růžička R. Uhlíř M. Urválek L. Volf
Střídání: A. Kotrba L. Milaberský L. Říha
Střelci: 1x T. Doležal  3x L. Říha  2x V. Říha  2x M. Urválek
Ostatní výsledky 2. kola
Poslední zápas
29. kolo - Muži Horní Bučice - AFK Bratčice 1:3 (0:1) (Ne) 16.6.2024 - 17:00 hod.