Žleby - AFK Bratčice

Že každý zápas je jiný, jsme se přesvědčili ve druhém zápase, ve kterém jsme zajížděli do Žlebů. Po minulé vysoké výhře v domácím utkání proti Štrampouchu jsme nedokázali navázat na podobný výkon proti domácím a zaslouženě odjíždíme ze Žlebů bez bodů. Utkání pískal pan rozhodčí Volenec.

Začátek zápasu vyšel lépe se pohybujícím domácím, kteří nejprve trefili v 5. min. břevno a poté samostatný únik a následnou střelu chytil Volf v brance hostů. Bratčicím se vůbec nedařila kombinace a přihrávky často končily na kopačkách domácích. Ve 25. min. se přeci jen do šance dostal Doležal, ale jeho střela nastřelila jen domácího obránce. Ani domácím se v koncovce nedařilo, a tak první poločas skončil bez branek.

Ve druhém poločase se domácím podařilo vstřelit dvě branky. Nejprve v 55. min. Tichý střelou z úhlu a poté v 63. min. volný Misár přehodil brankáře hostů. Hráči Bratčic se až v samotném závěru dostali k několika střelám nebo do zakončení, ale branku se jim vstřelit nepodařilo.

Náš špatný výkon budeme chtít napravit v domácím zápase, ve kterém přivítáme v neděli od 17:00 Sokol Okřesaneč. Na utkání zveme příznivce AFK a děkujeme za podporu ve Žlebech.

Vytvořeno: 12.9.2017, 21:42