AFK Bratčice - Okřesaneč

K dalšímu utkání IV. třídy skupiny A přijeli do Bratčic hráči Sokola Okřesaneč. Zápas řídil rozhodčí Jiří Volenec. Výhru zařídil především skvělý výkon v první půli a několik zlikvidovaných stoprocentních šancí skvělým gólmanem Davidem Míchalem.

AFK ovšem nezačalo dobře. Už ve 2. min. nedorozumění mezi Míchalem a Kotrbou skončilo závarem před brankou domácích a následným odkopem Kotrby. V 6. min. se Okřesaneč dostal k nebezpečné hlavičce, kterou skvělým reflexem zlikvidoval Míchal. V 11. min. minutě si jeden z útočníků Okřesanče udělal "dobrý den" z defenzivy Bratčic, jeho sólo skončilo na tyči. Ve 13. min. nebezpečně zajel hostující Kaščák do Romana Práška a viděl žlutou kartu. V 16. min. se přízemní střelou přesně trefil kapitán Říha a domácí vedli 1:0. O chvíli později, tedy ve 23. min. dorazil Kaňka Urválkův přímý kop, 2:0. První poločas už nic dalšího nenabídl, až na žlutou kartu pro Uhlíře a J. Čapka.

Druhý poločas také nebyl pro diváka nijak zajímavý, až na 88. min., kdy za hosty snížil aktivní Kaščák. Posledních pár minut se tak Traverza bála o výsledek, který nakonec ubránila a zvítězila 2:1.

Divákům děkujeme za stálou podporu a těšíme se v neděli 24. září, kdy zajíždíme na krásný trávník do Vrdů, kde nás čeká těžký soupeř, tedy místní rezerva.

Autor článku: Matyáš Kotrba

Vytvořeno: 23.9.2017, 11:23