Středa, 3. července 2024, svátek slaví Radomír, Radomíra
Zapomněli jste heslo?
Hlízov - AFK Bratčice

V závěrečném 13. kole se Bratčice dostavily na hřiště do Hlízova, kde na ně čekalo perfektně upravené hřiště. Hosté nastoupili v plné sestavě a hned ze začátku hráli aktivně. Vytvořili si i slibné šance, které však nedokázali dovést do úspěšného konce. Domácí hrozili především z náběhů rychlého útočníka, na kterého byla Bratčická obrana krátká. Jeho zakončení však bylo většinou mimo bránu.

Zhruba v polovině prvního poločasu Ondřej Čapek postrčil ve vlastním vápně nabíhajícího hráče Hlízova a rozhodčí odpískal pokutový kop. Faulovaný hráč penaltu proměnil, i když Honza Vaněk vystihl směr střely, ale na střelu umístěnou po zemi k tyči nedosáhl. Bratčice hrály stále aktivně, ale hře hostů chyběla střela na bránu.

Druhý poločas začal studenou sprchou, kdy se po pár minutách uvolnil domácí útočník, dostal přihrávku za obranu a po kličce gólmanovi skóroval do prázdné brány. Od té chvíle byla hra v režii domácích, čemuž pomáhaly i nepřesné přihrávky Bratčic.

Hlízov hrál aktivněji a vytvářel si spoustu šancí. Asi po patnácti minutách zvýšil domácí hráč střelou na vzdálenější tyč na 3:0 a zápas byl rozhodnutý. I tak se ale Bratčice snažily presovat domácí hráče, což se jim vyplatilo, když hlízovský obránce pod tlakem hostujících útočníků nepovedeným přenesením hry zavěsil do vlastní brány.

Domácí to však nijak nezaskočilo a v útocích nadále pokračovali. Po celý zápas si nedokázala bratčická obrana poradit s domácím útočníkem, který ji hravě přehrával zejména svou rychlostí a vstřelil i čtvrtý gól, který podtrhl skóre 4:1.

V neděli 25. listopadu se odehraje odložené utkání s Chotusicemi. Z důvodu promáčeného hřiště v Bratčicích se týmy střetnou na hřišti v Hostovlicích od 13:30 hod.

Fotograf: Antonín Čapek

Autor článku: Ondřej Čapek

Vytvořeno: 18.11.2012, 17:29

4:1 (1:0)
S. Balvín J. Čapek O. Čapek L. Dvořák P. Javůrek K. Mikeš Z. Novotný R. Prášek V. Říha V. Růžička J. Vaněk
Střídání: P. Marousek J. Ronovský
Střelci:
Ostatní výsledky 13. kola
Poslední zápas
29. kolo - Muži Horní Bučice - AFK Bratčice 1:3 (0:1) (Ne) 16.6.2024 - 17:00 hod.