Středa, 3. července 2024, svátek slaví Radomír, Radomíra
Zapomněli jste heslo?
AFK Bratčice - Vrdy B

V tomto utkání byli možná malí favorité hosté, ale svou roli nedokázali potvrdit… Traverza je obrala i se štěstím o všechny 3 body a je na druhém místě, když na špici tabulky ztrácíme 3 body, o které nás obraly právě Horní Bučice, které jsou první. Utkání řídil rozhodčí M. Semirád.

Branky AFK: Prášek, Vrdský

Domácí se hostů nezalekli a ve 20 min. nás poslal do vedení Roman Prášek, kdy si dobře našel centr po standardce.

Utkání dlouho nenabídlo zajímavý moment, až zkusil pozornost brankáře Vrdů Vrdský, ovšem dalekonosnou bombu nasměroval jen těsně nad. O minutu později nastřelili Vrdy již 2. břevno ve 2. půli! To bylo pro domácí už opravdovým varováním. V 70 min. zvýšil Vrdský, který kvůli časovému nátlaku nastoupil až do druhé půle. Hosté však Traverzu dále varovali svými šancemi… Nestačilo… A v 87 min. snížili. V 89 min. mělo štěstí na sobě červeno-černý dres, když hosté trefili 3. břevno ve druhé půli! Od něj se míč odrazil na brankovou čáru a ven. Hosté se už radovali z gólu, když rozhodčí Semirád rozpažil a zřejmě po právu branku neuznal. Ke konci už jsme to "ukopali" a zvítězili.

Už v neděli, 21. 10., jedeme do Žlebů, tak pojeďte taky, a podpořte nás! Ovšem už v sobotu, 20. 10. vás také zveme na turnaj a následnou rozlučku našich mladých nadějí. Na posledním mistrovském turnaji, který se koná od 10:00 a soupeři nám budou rezervy Čáslavi a Kutné Hory. V následné odpolední exhibici si to poté rozdají hráči přípravky proti tatínkům!

Autor článku: Matyáš Kotrba

Vytvořeno: 21.10.2018, 19:25

2:1 (1:0)
J. Čapek O. Čapek T. Doležal M. Kaňka P. Karlík R. Prášek V. Říha R. Uhlíř M. Urválek M. Vondráček P. Votruba
Střídání: V. Ronovský A. Vrdský
Střelci: 1x R. Prášek  1x A. Vrdský
Ostatní výsledky 8. kola
Poslední zápas
29. kolo - Muži Horní Bučice - AFK Bratčice 1:3 (0:1) (Ne) 16.6.2024 - 17:00 hod.