AFK Bratčice - Tupadly C

V dalším domácím zápase jsme přivítali na domácí půdě Tupadelské C. Utkání pískal pan rozhodčí Kracík.

Za slabého deště a zimy ani jedno mužstvo nepředvedlo výkon, který by zahřál oko diváka. Hra se odehrávala bez vážnějších šancí mezi vápny obou mužstev. Přeci jen se nám před koncem poločasu podařilo vstřelit dvě branky. Nejprve se trefil Doležal a poté skákavá střela Práška zapadla za hostujícího brankáře.

Ve druhém poločase se nejprve podařilo hostům snížit Ryšánem a až v samém závěru potvrdil tři body pro naše mužstvo Říha.

Děkujeme divákům že i přes nepříznivé počasí se přišli podívat a zveme je na Štrampouch, kde v sobotu od 11:00 sehrajeme další mistrovský zápas.

Vytvořeno: 29.10.2018, 21:59