Středa, 3. července 2024, svátek slaví Radomír, Radomíra
Zapomněli jste heslo?
Hostovlice - AFK Bratčice

K dalšímu střetnutí jsme vyjeli v neděli 28. dubna, na půdu nevyzpytatelného protivníka, byl jím celek Hostovlic. Utkání řídil rozhodčí J. Šnábl.

Utkání pro oko diváka nebylo příliš pohledné, spíše to byl boj, což nebylo vzhledem k postavení v tabulce očekáváno. Hostovlice jsou na posledním místě s pouhými 9 body a my jsme na 3. příčce s 37 body a jedno bodovou ztátou na rezervu Vrdů (do bodování počítány i zisky z nedělního zápasu). Zápas se neodvíjel podle našich představ a domácí vzdorovali až do konce poločasu...

V 50´ nás poslal do vedení úchvatným přímým kopem A. Vrdský, kdy ze zhruba 30m vymetl pavučiny ve vzdálenější šibenici. Hostovlice si vzaly slovo o 7 minut později, když srovnával kapitán Piskač. Tohle byla velká čára přes rozpočet hráčů Bratčic. Utkání po několika šancích obou celků dospělo do penaltového rozstřelu.

Domácí: +,+,+,+,-,-

2 body z Hostovlic jsme ukopali, ale na 100% spokojeni rozhodně nejsme. Budeme se snažit opět plně bodovat v sobotu 4.5., kdy doma uvítáme Okřesaneč. Utkání začíná v 17:00, tak doražte a podpořte Traverzu!

Autor článku: Matyáš Kotrba

Vytvořeno: 2.5.2019, 23:20

1:2 (0:0)
J. Čapek O. Čapek T. Doležal R. Prášek L. Říha V. Říha J. Ronovský M. Urválek M. Vondráček P. Votruba A. Vrdský
Střídání: M. Kaňka A. Kotrba
Střelci: 1x A. Vrdský
Ostatní výsledky 17. kola
Poslední zápas
29. kolo - Muži Horní Bučice - AFK Bratčice 1:3 (0:1) (Ne) 16.6.2024 - 17:00 hod.