AFK Bratčice - Sedlec B

V dalším domácím zápase jsme přivítali Sedleckou Viktorku. Jak je v poslední době zvykem, opět byly problémy se sestavou, a tak aby nás bylo 11, nastoupili hráči, kteří laborují se zraněním. Trenér tedy postavil toho, kdo přišel a byl ochoten hrát. A-tým Sedlece hrál před námi zápas v Kácově, i přesto ale někteří hráči nastoupili i v tomto utkání.

První šance domácích přišla ve 3. min., kdy Robert Uhlíř hlavou vstřelil první branku, která však nebyla pro ofsaid uznána. Hra byla vyrovnaná a čekalo se na chybu. Tu udělali domácí a po nepřesném odkopu ve 20. min. vstřelil Gono první branku. Tento útočník dělal svým pohybem hráčům Bratčic velké problémy. Domácí se sice dostali k brance soupeře, ale to bylo vše. Chyběla finální přihrávka a nakonec i pořádná střela. Naopak Gono po samostatné akci ve 34. min. zvýšil na 2:0 pro hosty a v závěru poločasu mohl přidat třetí gol, ale zastavila ho tyč.

Do druhého poločasu domácí změnili rozestavení. Hráli na tři útočníky. Většinu druhého poločasu sice měli míč na svých kopačkách, ale snaha vstřelit gól byla marná. Hosté se pozorně bránili, ale už nebyli tak nebezpeční v útoku, ať už střídáním nebo únavou klíčových hráču. Jedinou branku tedy ve druhém poločase až v samém závěru vstřelil hostující hráč Ďoubal z přímého kopu.

Celý sobotní výkon byl z naší strany neslaný a nemastný, prostě nám chybý hráč, který by rozhodl zápas.

V dalším kole jedeme do Záboří, kde se v sobotu od 14:00 hod. utkáme s místním týmem.

Očima trenéra J. Doležal

„Domácí zápas a opět prohra. Nedokážeme využít domácí prostředí. Chybí nám herní kvalita. Důvodem jsou neustálé změny v sestavě, způsobené jak zraněním hráčů, tak i neúčastí jiných hráčů. Dál se k zápasu nechci vyjadřovat.“