AFK Bratčice - Suchdol B

Za hojné divácké návštěvy přivítali hráči AFK tým Suchdola, který je momentálně na druhém místě tabulky. Před utkáním byl trenérem kladen důraz především na obranou činnost, která nám v poslední době dělala velké problémy.

V prvních mínutách utkání se nic zajímavého nedělo a hra se odehrávala především ve středu hřiště. V 10. min. po dlouhém autu do vápna byl míč prodloužen k Ronovskému V., jehož zakončení ale obránce vytěsnil na roh. Hosté odpověděli v 16. min., kdy exekutor z přímého kopu trefil zeď.

První gól padl ve 20. min., kdy se k odraženému míči dostal Říha a střelou z vápna k levé tyči nedal hostujícímu brankáři šanci. Ve 23. min. po dlouhém výkopu Vaňka zpracoval míč Dvořák a přihrál Ronovskému. Jeho pokus však neohrozil branku. Ve 33. min. vybojoval na půlce hřiště Fendrych míč, obešel dva hráče a řítil se sám na brankáře. Obhození gólmana však neskončilo k údivu všech mezi třemi tyčemi, ale těsně vedle. Poslední šanci na konci poločasu měli hosté. Po přímém kopu se hostující útočník dostal ke střele, která však neměla razanci a neohrozila brankáře AFK.

Začátek druhého poločasu patřil hostům, kteří vyslali několi nebezpečných střel. Prosadit gólově se však podařio domácím, když Doležal, ač tísněn obránci, střelou přes padajícího brankáře zvýšil vedení AFK na 2:0. V 53. min. hosté snížili, když si Bášti všiml vyběhnutého gólmana domácích a z 30m ho přeloboval. To však nebylo od hostů vše a po chybném zpracování Kaňky se dostal k míči Schwarz, který prudkou střelou srovnal skóre zápasu.

V 60. min. se dostal ke střele Říha, ale jeho pokus z úhlu skončil mimo. Po rohu O. Čapka se k hlavičce dostal Fendrych, ale jeho pokus brankář kryl. V 75. min. se k přímému kopu dostal O. Čapek, ale trefil jen zeď. Poté hosté odpověděli obrovskou šancí a střela útočníka minula těsně branku domácích. V 80. min. nahradil Milaberský Kuperu v domácím týmu. V poslední minutě se po odraženém míči dostal ke střele Havránek, jehož střela skončila vedle.

V dalším kole zajíždíme do Červených Janovic, kde se v důležitém utkání v sobotu od 17 hod. utkáme s místním týmem. Na zápas zveme všechny příznivce AFK.

Fotograf: Antonín Čapek

Vytvořeno: 20.4.2014, 13:27