Středa, 3. července 2024, svátek slaví Radomír, Radomíra
Zapomněli jste heslo?
Sedlec B - AFK Bratčice

V dalším důležitém zápase zajížděli hráči AFK do Sedlece. Museli jsme se smířit s absencí našeho kapitána Říhy a naopak domácí nasadili k utkání několik hráčú A-týmu, protože jen výhra by je udržela v boji o záchranu. K utkání byl delegován rozhodčí Mottajček.

Od začátku utkání byla znát kvalita soupeře a držel míč na svých kopačkách. Hosté se zmohli pouze na bránění a domácího brankáře vůbec neohrozili. První branka padla po standardní situaci, kdy se hlavou ve 22. min. prosadil Ďoubal. Ve 26. min. se střelou z 25m prosadil Svoboda, a zvýšil tak vedení domácích. Poté však udělali domácí asi jedinou chybu v zápase a hostující Dvořák obstřelil domácího brankáře a snížil náskok Sedlece. Viktorka nadále tlačila, ale své šance neproměnila, a tak poločas skončil jejím jednobrankovým vedením.

Do druhého poločasu opět vstoupili aktivněji domácí a zatlačili hosty na jejich polovinu, ale šance, které si vypracovali, nedokázali proměnit, a tak naděje hostů stále žila. Bratčice vydržely bránit tento výsledek do 80. min. Poté došlo ke střídání, oslabila se obrana a podpořil útok Traverzy. Změny v rozestavení však hostům nepomohly a domácí útočníci dostali více volnosti. Nejprve Mrštík a poté Hvězda se dokázali v závěru zápasu gólově prosadit a tím definitivně rozhodli utkání.

V následujícím kole přivítáme další ohrožený tým sestupem a to celek Záboří. Utkání se odehraje v sobotu od 17:00 hod. Na toto důležité utkání zveme všechny příznivce AFK.

Fotograf: Antonín Čapek

Autor článku: Václav Ronovský ml.

Vytvořeno: 26.5.2014, 23:23

4:1 (2:1)
J. Čapek O. Čapek T. Doležal L. Dvořák J. Fendrych M. Hašek J. Havránek A. Kotrba J. Ronovský R. Uhlíř J. Vaněk
Střídání: V. Ronovský T. Trekoval D. Vondráček
Střelci: 1x L. Dvořák
Ostatní výsledky 23. kola
Poslední zápas
29. kolo - Muži Horní Bučice - AFK Bratčice 1:3 (0:1) (Ne) 16.6.2024 - 17:00 hod.