Horní Bučice - AFK Bratčice

Po necelých 24 hodinách od zápasu se Štrampouchem nastoupili hráči AFK v Horních Bučicích, kde sehráli odložený zápas z minulého týdne. Bohužel celé utkání rozhodly hrubé chyby v obranné činnosti mužstva na začátku prvního poločasu. Soupeř se dostal do třígólového vedení a v podstatě rozhodl zápas, i když ještě nedal penaltu. Jediným světlým okamžikem byla střela Kuby Ronovského, který z 25m orazítkoval spojnici brány a z následné dorážky se prosadil Doležal.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a drželi míč na svých kopačkách, ale Růžička svou šanci ke vstřelení kontaktního gólu neproměnil, a tak nás potrestali dalšími třemi brankami domácí a zaslouženě zvítězili.

Tento nepovedený víkend se budeme snažit odčinit v domácím prostředí, kdy v sobotu od 16:00 hod. přivítáme na svém hřiští Záboří nad Labem. Na utkání zveme všechny příznivce AFK.

Očima trenéra J. Doležal

„Toto utkání jsme nezvládli. Až moc se projevila únava ze sobotního zápasu a neúčast i několika hráčů. Zápas nevyšel ani našemu brankáři a k tomu se ještě zranil.“