Štrampouch - AFK Bratčice

Na Štrampouchu naše mužstvo nastoupilo s defenzivní taktikou a osobním bráněním nejlepšího střelce soutěže Valdmana. Krátce po rozehrání se dostal do gólové šance hostující Říha, ale jeho pokus skončil těsně vedle domácí branky. Domácí měli více ze hry a drželi míč na svých kopačkách. Ve 25. min. se také gólově prosadili, když hlavičkou nedal Valdman brankáři Bratčic šanci.

Hráči AFK odpověděli také vstřelenou brankou, když Kaňka využil špatné rozehrávky domácích a chladnokrevnou střelou podle brankáře zavěsil. Před koncem poločasu se hosté zlobili na rozhodčího Kracíka, který měl udělit druhou žlutou kartu domácímu Olivovi za faul zezadu bez šance hrát míč. Bohužel se tak nestalo a tento hráč dohrál celý zápas.

Do druhého poločasu opět vstoupili aktivněji domácí. V 60. min. se jim podařilo vstřelit vedoucí branku Vackem. Hosté se nevzdali a opět odpověděli vstřeleným gólem, když Zelený byl u míče dříve než domácí brankář a se štěstím ho prostřelil. V 72. min. byl proti našemu mužstvu správně odpískán pokutový kop a Valdman strhl vedení na stranu domácích. Na druhé straně se také měla kopat penalta, ale faul na Růžičku rozhodčí neodpískal.

Hosté se dále snažili o vyrovnání a škoda, že žádná z hlaviček Haška si cestu do domácí branky nenašla. V úplném závěru se pěknou střelou z dálky gólově prosadil Vacek a definitivně rozhodl o vítězství domácích. V tomto zápase AFK Bratčice potrápily domácího favorita a hráči podali dobrý výkon, ale na body to bohužel nestačilo.

V sobotu od 16:00 hod. přivítáme na svém hřiští Záboří nad Labem. Na utkání zveme všechny příznivce AFK.

Očima trenéra J. Doležal

„Věděli jsme o síle mužstva Štrampouchu, proto jsem zvolil taktiku zaměřenou na defenzívu s rychlým přechodem do protiútoku a osobním bráněním nejlepšího střelce soutěže Valdmana. Hráči vše plnili, zápas se musel líbit, přesto se však projevila kvalita hráčů Štrampoucha. Odehráli jsme zde však dobré utkání. Jediné, co mě mrzí, byl výkon pana rozhodčího Kracíka, který toto utkání výrazným způsobem ovlivnil (v prvním poločase nevyloučil hráče Štrampouchu a ve druhém poločase nám neodpískal jasnou penaltu).“