Středa, 3. července 2024, svátek slaví Radomír, Radomíra
Zapomněli jste heslo?
AFK Bratčice - Vrdy B

V dohrávce 16. kola jsme v pátek na svém hřišti přivítali celek z popředí naší skupiny a to Vrdy B. Utkání řídil rozhodčí Houška.

Do utkání vstoupili hráči AFK dobře. Již ve 2. min. se po rohu O. Čapka dokázal hlavou prosadit Říha a vstřelil úvodní branku zápasu. Vrdské B bylo tvořeno mixem dorostenců a hráčů, kteří hrají okresní přebor a v 11. min. si připravilo šanci, když jejich hráč špatně zakončil v pokutovém území domácích.

V 17. min. kopali domácí další roh a opět se prosadil Říha, jenž zvýšil vedení. Do další šance se dostal Doležal, ale sám před brankářem zakončil vedle. Hosté měli do konce poločasu míč častěji ve svém držení, ale do gólové šance se nedostali, a tak první poločas skončil dvou gólovým náskokem Traverzy.

Prohospodařit nadějný výsledek dokázali domácí hráči během sedmi minut druhého poločasu, kdy se hostům podařilo srovnat a dokonce v 57. min. mohli jít do vedení, ale jejich šanci výborným zákrokem zmařil brankář Vaněk. V 60. min. se na hřiště dostal Daru, který střelou z 25m strhl opět vedení na stranu Bratčic. Šanci zvýšit vedení v zápase měl Kotrba, ale jeho samostatný nájezd skončil střelou do brankáře hostů.

Vrdům se ještě jednou podařilo srovnat, když správně nařízenou penaltu v 75. min. s přehledem proměnil Truksa. Závěr zápasu však patřil Bratčicím, když se v 81. min. po rohu nejlépe zorientoval O. Čapek a jeho střela skončila v síti hostů. V 88. min. se pak z přímého kopu střelou k tyči prosadil Hašek. Utkání tedy skončilo vítězstvím domácích 5:3.

Očima trenéra J. Doležal

„Vstup do zápasu nám vyšel. Brzy jsme vedli a do přestávky měli dvoubrankový náskok. Jak se však stává naším zvykem, po zbytečné ztrátě koncentrace ve druhé půli jsme soupeře dostali do hry. Nakonec jsme však utkání zvládli a po hezkých gólech zápas vyhráli.“

Jaroslav Doležal

Autor článku: Václav Ronovský ml.

Vytvořeno: 2.5.2015, 15:04

5:3 (2:0)
J. Čapek O. Čapek T. Doležal L. Dvořák M. Hašek M. Kaňka V. Kupera P. Marousek V. Říha V. Růžička J. Vaněk
Střídání: Z. Daru A. Kotrba
Střelci: 1x O. Čapek  1x Z. Daru  1x M. Hašek  2x V. Říha
Ostatní výsledky 16. kola
Poslední zápas
29. kolo - Muži Horní Bučice - AFK Bratčice 1:3 (0:1) (Ne) 16.6.2024 - 17:00 hod.