Středa, 3. července 2024, svátek slaví Radomír, Radomíra
Zapomněli jste heslo?
AFK Bratčice - Horušice

Za velkého horka a dusna jsme na svém hřišti v posledním domácím zápase přivítali celek Horušic. Vzhledem k postavení obou celků v tabulce byly tři body z tohoto utkání povinností. Zápas pískal pan rozhodčí Linhart.

Od začátku utkání byli domácí lepším mužstvem a vytvořili si také několik možností ke vstřelení branky. První gólovku zahodil Daru, který se dostal sám po přihrávce Haška před brankáře, ale jeho střela skončila mimo branku. Do další šance se dostal Doležal, ale jeho pokus také skončil mimo. Uklidnění přinesla 6. min., když se Říha v pokutovém území uvolnil a vstřelil úvodní gól zápasu. Vedení Bratčic však netrvalo dlouho a po penaltě na Radovnického sám postižený srovnal stav zápasu.

Snad vinou horka se na hřišti nic zajímavého nedělo a oběma mužstvům se nechtělo příliš běhat. Ve 35. min. dostali i domácí výhodu pokutového kopu, ale slabou střelu Haška hostující gólman chytil. Naopak hosté mohli jít na konci poločasu do vedení, ale střela z malého vápna skončila nad brankou Traverzy.

Začátek druhého poločasu vyšel Bratčicím na výbornou, když Hašek vysunul Doležala a ten dostal domácí do vedení. Na další branku diváci čekali do 65. min., kterou vstřelil domácí Říha. Dvou gólový náskok však netrval dlouho a Radovnický technickou střelou snížil na rozdíl jedné branky. V 80. min. kopali domácí hráči další penaltu, kterou proměnil Doležal.

V samém závěru se střelou ještě dokázal prosadit Hašek a další odpískanou penaltu proti hostům proměnil Dvořák. Stínem utkání bylo zranění hostujícího Radovnického, který po nezaviněném střetu se svým spoluhráčem dopadl na záda a odvezla ho záchranná služba. Za celý oddíl AFK mu přejeme rychlé uzdravení a brzký návrat na zelený trávník.

K poslednímu utkání v této sezoně zajíždíme v sobotu do Církvic k druhému mužstvu naší skupiny. Utkání se odehraje od 17:00 hod. Na zápas zveme všechny fanoušky AFK.

Očima trenéra J. Doležal

„Do utkání jsme vstoupili dobře, brzy jsme vedli 1:0 a měli několik dalších šancí, kdy jsme zápas mohli rozhodnout. Místo toho však soupeř z penalty vyrovnal a zápas do konce první půle neměl herní kvalitu. Vstup do druhého poločasu byl opět dobrý, brzy jsme dali na 2:1 a byla jen otázka času, kdy soupeř odpadne a my přidáme další góly.“

Jaroslav Doležal

Autor článku: Václav Ronovský ml.

Vytvořeno: 8.6.2015, 22:20

6:2 (1:1)
Z. Daru T. Doležal M. Hašek M. Kaňka A. Kotrba P. Marousek R. Prášek V. Říha V. Růžička M. Tyrkas D. Vondráček
Střídání: L. Dvořák L. Milaberský
Střelci: 2x T. Doležal  1x L. Dvořák  1x M. Hašek  2x V. Říha
Ostatní výsledky 25. kola
Poslední zápas
29. kolo - Muži Horní Bučice - AFK Bratčice 1:3 (0:1) (Ne) 16.6.2024 - 17:00 hod.