Žleby - AFK Bratčice

Prvním soupeřem v nové sezoně byl celek Žlebů, který pro tuto sezónu zcela obměnil kádr a má v týmu mnoho dorostenců. Utkání začalo s malým zpožděním vinou technického selhání při psaní zápisu. Ten se tedy psal ručně. Utkání řídil rozhodčí Kafka.

Začátek zápasu moc zajímavých momentů nepřinesl. V 7. min. domácí brankář váhal s odkopem a míč mu sebral Doležal, který by šel sám na bránu. Domácímu gólmanovi nezbývalo než faulovat a dostal červenou kartu. S následným slabým trestným kopem O. Čapka si nový brankář domácích poradil.

Hosté sice měli výhodu jednoho hráče, ale na hře to vůbec nebylo znát. Ve 24. min. se po centru Růžičky dostal k míči Říha, ale jeho slabou střelu brankář chytil. Ke konci poločasu měl šanci Dvořák, ale jeho pokus brankář se štěstím vyrazil.

Začátek druhého poločasu Bratčicím nevyšel a ihned po rozehrání se domácí dostal před bránu, avšak jeho šanci konečky prstů vyrazil hostující brankář Vaněk. Ve 49. min. se míč dostal na vápně k Říhovi, který udělal kličku obránci a střelou podle brankáře vstřelil úvodní gól. V 55. min. se uvolnil Dvořák na levé straně a následnou přihrávku J. Ronovský z první nastřelil do tyče. Další tyč domácích zvonila při akci a následné střele Doležala.

Uklidnění do řad Traverzy přinesla 75. min., kdy se po rohu dostal k míči Kupera a vstřelil druhý gól zápasu. V 80. min. si Dvořák neodpustil poznámky k rozhodčímu a dostal červenou kartu. Zbytek zápasu hosté dohráli na polovině domácích a odvezli si ze Žlebů tři body.

Děkujeme fanouškům za podporu a zveme je na další utkání, kdy v sobotu od 17:00 hod. přivítáme celek Hostovlic.

Fotografka: Petra Zajícová

Vytvořeno: 26.8.2015, 1:50