AFK Bratčice - Hostovlice

Svou fotbalovou revoluci jsme zažili ve druhém kole, kdy jsme na svém hřišti přivítali Hostovlice. Naše premiera, co se týče zápisu, proběhla bez problémů, a tak se naši fanoušci těšili, co předvedou hráči během zápasu. Utkání řídil rozhodčí Kracík.

Začátek zápasu moc fotbalové krásy nenabídl a ani žádnou brankovou příležitost. V 7. min. J. Ronovský svým centrem překvapil hostujícího gólmana, kterému po odrazu od tyče míč zapadl do brány.

Místo toho, aby branka hráče domácích uklidnila, dopustili se několika chyb v obraně, které během chvilky potrestal Musil. Dvěma brankami poslal Hostovlice do vedení. Až v samém závěru prvního poločasu se Traverze podařilo vyrovnat, když po centru Ronovského vstřelil branku Doležal.

Druhý poločas a opět plno nepřesností na obou stranách. Domácí mužstvo sice mělo míč častěji na svých kopačkách, ale bez efektu. Hostovlice pozorně bránily a jak měly možnost, hledaly Rolence, který dělal Bratčické obraně problémy.

Obrovskou šanci měl střídající Urválek, ale jeho slabý pokus rozvlnil jen boční síť. Zdálo se, že utkání skončí remízou. Zbytečná ztráta míče Javůrkem vedla k následnému protiútoku hostí. Smutný běžel sám na brankáře domácích a vstřelil podle něj branku na vzdálenější tyč. Tento gól rozhodl zápas, který přinesl Traverze první letošní prohru.

Dnes za výkon, který předvedli naši hráči nelze nikoho pochválit. Napravit dojem se pokusíme v neděli od 17:00 hod., kdy zajíždíme do posílené Vlkanče. Na utkání zveme všechny příznivce AFK.

Fotograf: Antonín Čapek

Vytvořeno: 31.8.2015, 22:21