Okřesaneč - AFK Bratčice

V pátém kole jsme zajížděli do nedaleké Okřesanče k sehrání dalšího mistrovského zápasu. Podle postaveni v tabulce byli domácí favorité a svou úlohu, jak se později ukázalo, také splnili. Utkání pískal rozhodčí z Havlíčkobrodska.

Již ve 4. min. se dostal po autu ke střela Kaňka, ale jeho slabý pokus brankář domácích chytil. Domácí se po rohu ve 14. min. dostali ke střele, se kterou si Vaňek dokázal poradit. Po dalším rohu, tentokrát na druhé straně, se dostal k hlavičce Růžička, ale brankář domácích ji bravůrně chytil.

Velké šance přišly ve 36. min. Nejprve se uvolnil domácí Kaščák, ale těsné před brankářem mu míč uskočil a skončil v náruči gólmana hostů. Velkou šanci Traverzi měl Říha, ale jeho střela z voleje skončila nad domácí brankou. Ve 38. min. se přeci jen domácí dočkali a po pěkné akci vstřelil Štrba vedoucí branku. Do konce poločasu bylo na obou stranách několik náznaků šancí, ale již žádná branka nepadla.

Na začátku druhého poločasu domácí zatlačili Bratčice a zle zatápěli jejich obraně. V 60. min. přišel centr z pravé strany Okřesanče a Kaščák z voleje vstřelil druhou branku. V 61. min. brankář hostů z odkopu trefil domácího útočníka tak nešťastně, že míč po odrazu skončil po třetí v brance Bratčic. Hosté již na zvrat v tomto utkání neměli, a tak zaslouženě zvítězila Okřesaneč.

V dalším zápase v sobotu od 16:30 hod. přivítáme doma Vrdy B. Na utkání zveme všehny příznivce AFK.

Fotograf: Petra Zajícová

Vytvořeno: 20.9.2015, 21:31