AFK Bratčice - Vrdy B

Kdo půjde do brány? Tuto starost měl před dalším domácím zápasem s Vrdy B náš trenér. Nakonec si svou premiéru v brance odbyl Jakub Ronovský a, jak se ukázalo, byla to dobrá volba. Utkání pískal rozhodčí Kavka.

Začátek zápasu domácím hráčům nevyšel a již ve 4. min. se hosté díky Šindelářovi dostali do vedení. Bratčice odpověděly střelou Urválka v 10. min., která mířila pouze do hostujícího brankáře. Velkou šanci měly Vrdy, ale jejich střela z bezprostřední blízkosti skončila na tyči.

V 17. min. bylo vyrovnáno, když po přihrávce Doležala vstřelil branku Javůrek. Hosté mohli jít opět do vedení, ale míč směřující do prázdné branky vyhlavičkoval Prášek. Před koncem poločasu po přihrávce Uhlíře vstřelil svou druhou branku Javůrek a dostal tím domácí do vedení.

Na začátku druhého poločasu se do velké šance dostal Růžička, ale jeho střela skončila pouze na tyči. V 55. min. Urválek přidal další branku a Bratčice vedly 3:1. Samostatný nájezd na brankáře neproměnil Doležal v 60. min.

V 68. min. po pěkné kombinaci střelou k tyči vstřelil Jávůrek svou třetí branku v zápase. Až v samém závěru přidali domácí další branky. Nejprve Urválek v 89. min. a poté z penalty v 90. min. Ronovský J.

Děkujeme fanouškům za podporu a zveme je v neděli do Zbýšova, kde od 16:00 hod. sehrajeme další mistrovský zápas.

Vytvořeno: 29.9.2015, 0:15