Zbýšov B - AFK Bratčice

V neděli jsme v 7. kole zajíželi do Zbýšova, kde jsme se od 16:00 hodin utkali s místním B-týmem. Výběr hráčů měl trenér oproti minulému týdnu větší, a tak jsme věřili ve 3 body. Zápas řídil rozhodčí Volenec.

Již od prvních minut měli domácí navrch a hosté jen odráželi rychlé útoky. Bratčice neudržely míč na svých kopačkách a domácí se tak dostávali až před bránu hostů. Zakončení jim však scházelo. Diváci ale nemuseli na první gól dlouho čekat. V 17. min. přišel z pravé strany domácích centr, na který se brankář Bratčic přes hráče nedostal, a tak Šemík uklidil míč do odkryté brány.

Bratčice pak začaly víc hrát a vytvořily si i několik šancí. Nejdřív po přečíslení šel Růžička do vápna, kde bránu jen těsně přestřelil. Další střelu hostů si hráči Zbýšova ztečovali na tyč. Gólu se naopak dočkali domácí ve 30. min., když obrana Bratčic řádně nevyběhla a vyraženou střelu dorazil z bezprostřední blízkosti nehlídaný Šemík. Bratčice se snažily snížit dvougólový náskok, ale domácí je nepouštěli do vážnějších šancí. Ve 39. min. se to hostům ale povedlo a centr Ronovského J. skončil překvapivě za zády domácího brankáře.

Druhý poločas měli převahu domácí, kteří často přečíslovali obranu Bratčic. I přes převahu Zbýšova se hosté nebáli kombinovat, avšak bránu neohrozili. Domácí Tvrdý zvýšil na 3:1 a v závěru v 83. min. potvrdil vítězství Jukl.

Tento zápas se nám nevydařil tak, jak bychom si představovali. Zaváhání zkusíme napravit za 14 dní v sobotu od 15:30 hod. na hřišti v Církvicích, kde nás po pauze čeká tým z předních pozic tabulky.

Autor článku: Ondřej Čapek

Vytvořeno: 6.10.2015, 0:50