Církvice - AFK Bratčice

V sobotu jsme zajížděli k favoritovi celé soutěže a aspiranta na postup, týmu Církvice. Během týdne k nám přestoupil nový hráč - Lukáš Pulkert, který má zkušenosti s krajskými soutěžemi a měl by pro náš tým být výraznou posilou. Bohužel k utkání se dostavilo pouze 12 hráčů, a tak byla jen jedna možnost střídání. Utkání řídil rozhodčí Mucha.

Na začátku utkání měli domácí mírnou územní převahu a také několik střel ze střední vzdálenosti. V 15. min. se přes Milaberského dostal domácí Dušek a z úhlu prostřelil brankáře Bratčic. Hosté v poli vyrovnali hru a v 18. min. mohli po průniku Pulkrta a následné přihrávce volnému Javůrkovi srovnat, ale Javůrek jen vystřelil doprostřed branky, kde stál domácí brankář. Do další šance se dostal Kaňka, ale ani on z bezprostřední blízkosti domácího gólmana neprostřelil. Závěr poločasu patřil opět Církvicím, ale pozorný Ronovský J. již v první půlce žádný gól nepustil.

Do druhého poločasu vstoupili opět aktivně domácí a po kombinaci dával Rajdl v 55. min. druhý gól. O minutu později po hlavičce Rajdla už to bylo o tři branky pro domácí. Svůj dobrý výkon za náš tým korunoval Pulkert střelou z 25m a snížil vedení domácích.

Další šanci měl Doležal, ale místo střely volil přihrávku na obsazeného Uhlíře. Jelikož hosté střídali a pak došlo ke zranění Práška, dohrávali 30 minut o deseti. Domácí převahu využili v 65. min. Duškem a znovu vedli o tři branky. Ke konci zápasu se do samostatného úniku dostal Javůrek a střelou k tyči vsítil druhou branku hostů.

Naši hráči nepodali špatný výkon, ale domácí byli produktivnější, a proto zaslouženě zvítězili. Další zápas sehrajeme v sobotu od 14:30 hodin, kdy na našem hřišti přivítáme Záboří nad Labem. Na utkání zveme všechny příznivce AFK.

Vytvořeno: 18.10.2015, 22:50