AFK Bratčice - Záboří

O mnoho větší počet hráčů než v minulém utkání se dostavil na domácí zápas, ve kterém jsme přivítali celek Záboří. Bohužel stále máme problémy s brankáři, a tak i tentokrát zaskočil v bráně J. Ronovský. Utkání řídil rozhodčí Křivka z Kolínska.

Kdo se zdržel a nepřišel včas na utkání, neviděl první branku domácích, kterou vstřelil po uklouznutí a následné ruce hostujícího obránce z penalty Ronovský J. Hosté se z branky rychle vzpamatovali a obě mužstva předváděla rychlý a důrazný fotbal. Ve 28. min. se hostům po hlavičce Vorlíčka podařilo vyrovnat. O chvilku později mohli jít do vedení, ale střelu z vápna vyrazil Ronovský J. na roh.

Ve 33. min. se ke střele dostal Dvořák, hostují brankář však střelu vyrazil a pro Urválka nebyl problém dorazit do prázdné branky. Do další šance se dostal Pulkert a jeho střela skončila těsně nad. Před koncem poločasu se ve vápně dostal k míči Urválek a střelou k tyči zvýšil vedení domácích o dvě branky.

Ve druhém poločase se hra odehrávala především mezi oběma vápny a ve hře se objevovala spousta nepřesných přihrávek na obou stranách. Do šance se dostal hostující hráč v 65. min., ale Ronovský J. jeho střelu chytil. Rozhodnout zápas mohl Kaňka, ale jeho dvě obrovské šance zůstaly nevyužity. V 80. min. Urválek z přímého kopu vstřelil svou třetí branku. Až v samém závěru zápasu se hosté mohli radovat z druhé branky, kterou vstřelil Klatka.

Děkujeme fanouškům za podporu a zveme je na další utkání, které se koná v sobotu 31.10. od 14:00 hodin v Horních Bučicích.

Vytvořeno: 26.10.2015, 19:45