Horní Bučice - AFK Bratčice

V 11. kole jsme zavítali na hřiště Horních Bučic. Oproti minulému kolu jsme měli opět problémy se sestavou, kdy nebyl ani jeden brankář a na střídačce byl pouze Josef Paták. Do branky se tedy postavil Marousek.

Od začátku to vypadalo, jak kdyby hosté nechtěli vůbec běhat, a tak to bylo po celý zápas. Hned ve 3. minutě po špatné nahrávce Urválka získal míč domácí útočník, sám před brankářem se nemýlil a otevřel skóre zápasu na 1:0. Domácí měli více šancí, když další střela skončila nad. V 11. minutě rozhodčí Linhart odpískal spornou penaltu po kontaktu Dvořáka s domácím útočníkem, kterou domácí proměnili a zvýšili na 2:0.

Bratčice se vůbec nedostávali k šancím, a tak ve 32. minutě opět skórovali domácí, když po přihrávce neuhlídal O. Čapek domácího útočníka, který míč uklidil k tyči. Poté mohl jít hostující Milaberský sám na branku, ale opět úřadoval rozhodčí Linhart, když zapískal ofsajd, který nebyl ani domácím pomezním signalizován a omluva rozhodčího už šanci nevrátila. Pro hosty přišel další hřebíček, když volný přímý kop Marousek vytáhl na roh, ale z rohu domácí udeřili znovu a zvýšili na 4:0.

Začátek druhého poločasu byl stejný jako první. Hned ve 48. minutě hosté opět inkasovali po pěkném pasu za obranu, kdy nekompromisně zavěsil domácí útočník na 5:0. Pak už domácí polevili a nějakou šanci si Bratčice vypracovaly. Nejdříve O. Čapek pěknou přihrávkou za obranu vyslal Pulkerta, ale brankář si s jeho střelou poradil. Poté měli hosté dva přímé kopy těsně za vápnem, ale ani jednou střelou vážně neohrozili branku.

A tak jsme si po velmi slabém výkonu, až na výjimky, odvezli nášup a spoustu věcí k zamyšlení. Další zápas odehrajeme v sobotu od 14:00 hodin, kdy doma přivítáme Horušice. Na utkání zveme všechny příznivce AFK.

Autor článku: Václav Říha

Vytvořeno: 1.11.2015, 23:13