AFK Bratčice - Chotusice B

Předehrávaným 26. kolem, kdy jsme na svém hřišti přivítali Chotusice B, začala jarní část mistrovských zápasů naší soutěže. Vzhledem k průběhu zimní přípravy a výsledkům v přátelských zápasech, panovaly před tímto utkáním určité rozpaky, ale mistrovský zápas je něco zcela jiného, což se také promítlo do motivace bratčických hráčů. Utkání pískal rozhodčí Kracík.

Na podmáčeném, ale hratelném terénu, si obě mužstva na začátku utkání vypracovala několik náznaků šancí. V 8. min. se po rohu do zakončení dostal Kupera, ale z bezprostřední blízkosti nedokázal hostujícího brankáře prostřelit.

Chotusice zahrozili ve 14. min., kdy se do šance dostal hostující hráč, ale pozorný Říha v brance jeho šanci zmařil. Ve 20. min. vstřelil úvodní branku domácí Kaňka, který míč odražený od tyče pohodlně poslal do branky. I když se obě mužstva snažila, další branka v prvním poločase nepadla.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hráči Chotusic a v 62. min. se jim také Žilkou podařilo vyrovnat. V 67. min. zapískal rozhodčí faul ve vápně na Pulkerta a následnou penaltu J. Ronovský bezpečně proměnil. Ještě veseleji bylo v 72. min., kdy střelou podle brankáře vsítil třetí branku domácích Javůrek. Hosté pak vrhli všechny síly do útoku, ale pozorná obrana v čele s brankářem Řihou nedovolila hostům vstřelit kontaktní branku, a tak si Bratčice v tomto zápase připsaly první jarní tříbodový zisk.

Děkujeme fanouškům za podporu a zveme je na další zápas, kdy v sobotu od 15:00 hod. přivítáme na domácím hřišti Žleby.

Vytvořeno: 22.3.2016, 1:00