AFK Bratčice - Žleby

V dalším zápase jsme přivítali na svém podmáčeném hřišti celek ze spodku tabulky - Spartak Žleby. V tomto utkání jsme měli potvrdit body získané proti Chotusicím. Zápas pískal rozhodčí Volenec.

Na začátku to vůbec nevypadalo, že Bratčice jsou v utkání favoritem, a byli to spíše hosté, kteří měli míč častěji na svých kopačkách. Až v 17. min. se dostal k zakončení Doležal, ale jeho střela skončila těsně nad hostující brankou. Ve 20. min. zahrávali domácí penaltu po ruce hostujícího hráče, ale Pulkert ji neproměnil. Vzhledem k podmáčenému hřišti se ani jednomu týmu nedařila kombinace, a tak si diváci na další šanci museli počkat až na konec prvního poločasu, ale střela Práška skončila opět nad.

Druhý poločas začal tlakem Bratčic, ale byli to hosté, kteří se po rohu a následné teči Podaného dostali v 58. min. do vedení. V 61. min. bylo srovnáno, když se z přímého kopu trefil Urválek. Domácí mužstvo se dostalo do vedení po dlouhém autu a následné střele Doležela v 73. min. V 74. min. dostal hostující hráč červenou kartu za faul na Pulkerta. Zbytek zápasu se dohrával na polovině hostů, avšak další branka už nepadla.

Následující utkání sehrajeme v sobotu od 16:30 v Hostovlicích. Na derby zveme všechny příznivce AFK.

Vytvořeno: 28.3.2016, 21:25