Hostovlice - AFK Bratčice

Odčinit domácí porážku z podzimního domácího zápasu a přidat další tři body. To byl náš záměr, se kterým odjížděl na derby do nedalekých Hostovlic téměř kompletní kádr AFK. Utkání pískal rozhodčí Blatný.

Domácím chybělo několik hráčů a začátek zápasu začali dokonce v deseti. Toho Bratčice také využily a zatlačily domácí na jejich polovinu. Bylo jen otázkou času, zda svou územní převahu dokážou také gólově zúročit. Především Javůrek měl několik možností ke vstřelení branky, ale jeho pokusy skončily většinou mimo nebo nastřelením bránícího hráče.

Neschopnost hostů vstřelit branku skončila ve 27. min. střelou Kaňky, která zapadla za domácího brankáře. Ve 35. min. přijel domácím hráč a počet na obou stranách se vyrovnal. Běžela 39. min., na pravé straně se uvolnil Pulkert a následnou přihrávku využil ke vstřelení branky Javůrek. V samém závěru prvního poločasu přidal střelou z velkého vápna třetí gól hostů Doležal.

Zřejmě uspokojeni výsledkem hosté ve druhém poločase nepůsobili tak aktivním dojmem. Domácí se několikrát dostali na dostřel branky Bratčic, ale kontaktní branku se jim vstřelit nepodařilo. Definitivně domácí zlomil Urválek v 63. min., když jeho technická střela skončila v síti domácí branky. Poté Traverza opět kontrolovala hru a mohla přidat další góly. V 88. min. se na výlet od vápna k vápnu k soupeřově brance dostal hostující stopér Marousek a jeho střela skončila gólem. V 91. min. se gólu dočkali také domácí, když skóroval Syrový.

Děkujeme fanouškům za hojnou podporu a zveme je na další zápas, ve kterém v sobotu od 16:30 hodin přivítáme třetí tým naší skupiny - Vlkaneč.

Vytvořeno: 5.4.2016, 2:05

1:5 (0:3)
O. Čapek T. Doležal P. Javůrek M. Kaňka V. Kupera P. Marousek R. Prášek L. Pulkert V. Říha M. Urválek J. Vaněk
Střídání: L. Milaberský V. Ronovský V. Růžička R. Uhlíř
Střelci: 1x T. Doležal  1x P. Javůrek  1x M. Kaňka  1x P. Marousek  1x M. Urválek