Středa, 3. července 2024, svátek slaví Radomír, Radomíra
Zapomněli jste heslo?
AFK Bratčice - Vlkaneč

Po vysokém vítězství v Hostovlicích jsme v 16. kole přivítali na domácím hřišti tabulkového souseda Sokol Vlkaneč. Jak již se pomalu stává zvykem, vždy, když hrajeme doma nám počasí nepřeje, a tak i v tomto zápase jsme si užili deštivého počasí dosyta. Utkání pískal rozhodčí Šanda.

Od začátku zápasu se hrál rychlý a důrazný fotbal. Nejprve několikrát zahrozila Vlkaneč, ale její střely mířily většinou mimo branku domácích. V 10. min. se do šance dostal Pulkert, ale jeho střela mířila jen do tyče hostujícího brankáře Dostála. Ve 20. min. ztratil míč před vápnem domácí Růžička a Lowy střelou k tyči poslal Vlkaneč do vedení.

Z jednogólového vedení se však hráči Vlkanče neradovali dlouho, protože Doležal ve 23. min. nejprve vyrovnal a ve 25. min. dostal Bratčice svou další brankou do vedení. Ve 31. min. se také po samostatném úniku prosadil gólově Urválek a náskok o dvě branky vydržel domácím až do konce prvního poločasu.

Na začátku druhého poločasu se do první šance dostal domácí Doležal, ale jeho střela z několika metrů skončila nad. Do další šance se dostal Říha, ale ani on brankáře hostí nedokázal překonat. Povedlo se to až v 60. min. Doležalovi, který v tomto utkání vstřelil svou třetí branku.

V 70. min. se Vlkaneč brankou Buriana dočkala svého druhého gólu v zápase. Poslední branka padla v 75. min., střelou pod břevno ji vsítil domácí Pulkert, a stanovil tak konečný výsledek zápasu 5:2 pro AFK.

Děkujeme fanouškům, že si i přes deštivé počasí našli cestu na naše fotbalové utkání a zveme je do Potěh, kde v sobotu od 17:00 sehrajeme další mistrovský zápas.

Autor článku: Václav Ronovský ml.

Vytvořeno: 13.4.2016, 0:27

5:2 (3:1)
O. Čapek T. Doležal M. Kaňka A. Kotrba P. Marousek L. Pulkert V. Říha J. Ronovský V. Růžička M. Urválek J. Vaněk
Střídání: L. Milaberský R. Uhlíř
Střelci: 3x T. Doležal  1x L. Pulkert  1x M. Urválek
Ostatní výsledky 16. kola
Poslední zápas
29. kolo - Muži Horní Bučice - AFK Bratčice 1:3 (0:1) (Ne) 16.6.2024 - 17:00 hod.