Středa, 3. července 2024, svátek slaví Radomír, Radomíra
Zapomněli jste heslo?
AFK Bratčice - Okřesaneč

V dalším domácím zápase jsme přivítali druhý tým naší skupiny a to Sokol Okřesaneč. Utkání pískal rozhodčí Kučera.

Ten, kdo nestihl začátek zápasu, přišel o dvě vstřelené branky, které padly do sítě domácích. Již ve 2. min. obrana Bratčic nezachytila rychlý protiútok hostů, míč se dostal k volnému Tsymbalyukovi a ten střelou podle brankáře poslal hosty do vedení. V 6. min. to bylo vedení Okřesanče o dvě braky, když zcela volný Kaščák vstřelil po rohu další branku.

Traverza se však rychle oklepala. Do šance se dostal v 15. min. Doležal, ale hostující brankář včas vyběhl a zmařil mu šanci. Na druhé straně se lépe vedlo Bryndovi, který svým důrazem v pokutovém území poslal vyražený míč do sítě a zvýšil tak náskok hostů na tři branky. Bratčicím se povedlo ještě do poločasu snížit Urválkem, který se trefil z přímého kopu.

Na začátku druhého poločasu došlo v týmu domácích k několika změnám v rozestavení a v bráně Kubu Ronovského vystřídal Říha. Tyto změny pomohly neboť domácí soupeře zatlačili na jeho polovinu a v 56. min. po přihrávce Pulkerta vstřelil kontaktní branku Kaňka. Dále Traverza byla aktivnějším týmem, ale střelecké pokusy většinou končily mimo branku Okřesanče.

Velké štěstí měli domácí v 75. min., kdy se míč odrazil od hostujícího hráče a skončil těsně nad brankou Bratčic. V 81. min. byl faulován ve vápně Pulkert a následnou penaltu proměnil Doležal. Domácí ještě chtěli strhnout vedení na svou stranu, to se však nepovedlo, a tak po remízovém zápase následovaly pokutové kopy.

V nich se domácím nedařilo a prohráli 3:4, a proto z tohoto utkání získali jeden bod.

Děkujeme všem za podporu a zveme fanoušky do Vrdů, kde v neděli od 17:00 hodin sehrajeme další mistrovský zápas.

Autor článku: Václav Ronovský ml.

Vytvořeno: 26.4.2016, 21:09

3:4 (1:3)
J. Čapek O. Čapek T. Doležal M. Kaňka P. Marousek R. Prášek L. Pulkert V. Říha J. Ronovský V. Růžička M. Urválek
Střídání: P. Javůrek V. Kupera R. Uhlíř
Střelci: 1x T. Doležal  1x M. Kaňka  1x M. Urválek
Ostatní výsledky 18. kola
Poslední zápas
29. kolo - Muži Horní Bučice - AFK Bratčice 1:3 (0:1) (Ne) 16.6.2024 - 17:00 hod.