AFK Bratčice - Zbýšov B

Po vítězném zápase ve Vrdech jsme na svém hřišti přivítali o několik hráčů A-týmu posílené Zbýšovské B. Dal se tedy čekat zajímavý zápas, který pískal rozhodčí Šanda.

Začátek zápasu domácím nevyšel a již ve 2. min. se na levé straně nepodařilo Ondřeji Čapkovi ubránit hostujícího Petráka, který křižnou střelou pod břevno poslal Zbýšov do vedení. Domácí hráči se snažili překonat soupeřovu obranu dlouhými nákopy, ale pozorný Kozelka v brance hostí si s nimi lehce poradil.

V 10. min. se Petrák pokoušel o kličku brankáři domácích, ale ten jeho pokus přečetl a zabránil mu zvýšit na dvoubrankové vedení. Ve 23. min. Doležal dlouhým nákopem našel Pulkerta a ten střelou podle brankáře vyrovnal stav zápasu. Do vedení šla Traverza ve 32. min., kdy přihrávku mezi obranu zužitkoval Doležal a poslal domácí do vedení. Před koncem poločasu se k hlavičce dostal Urválek, ale s jeho pokusem si Kozelka poradil.

Již ve 3. min. druhého poločasu vstřelil Doležal svou další branku v zápase a jeho zásluhou se dostaly Bratčice do dvoubrankového vedení v utkání. Hosté odpověděli velmi rychle Škodákem, který výstavní střelou trefil šibenici z 25 m.

V 65. min. mohli domácí přidat další branku, ale dva střelecké pokusy vždy trefili Šemíka v brance hostí, i když ten druhý vyrazil rukou, kterou rozhodčí Šanda z kruhu neviděl. V 67. min. kopal přímý kop Urválek, jehož střelu Kozelka vyrazil před pouze sebe a dobíhající Uhlíř vstřelil čtvrtou branku domácích. Poslední gól v utkání padl v 80. min., kdy Doležal zapečetil svůj hattrick. V pohledném utkání Bratčice porazily Zbýšov B 5:2.

Děkujeme fanouškům za návštěvu a podporu během utkání. Příští týden má naše mužstvo volno a představíme se až 22.5., kdy přivítáme vedoucí celek - mužstvo Církvic. Na utkání zveme všechny příznivce AFK.

Vytvořeno: 10.5.2016, 21:00