Záboří - AFK Bratčice

K dalšímu mistrovskému zápasu jsme v nekompletní sestavě zajížděli do Záboří, kde nás čekali domácí, kteří se v této sezoně pohybují ve středu tabulky. Utkání pískal rozhodčí Blatný.

Začátek zápasu vyšel parádně hostům, protože po faulu na Pulkerta již ve 4. min. kopali pokutový kop, který proměnil J. Ronovský. Další šanci měly Bratčice v 15. min. po centru O. Čapka, ale Urválkova střela mířila nad domácí branku. Daleko rychlejší a důraznější domácí se dočkali gólu ve 25. min. Vobořilovi se povedlo střelou podle hostujícího brankáře vyrovnat.

Další šanci měli domácí ve 35. min, ale domácí útočník nedokázal gólmana Bratčic překonat. Ve 40. min. se na levé straně dostal k zakončení domácí hráč a jeho střela skončila na břevnu. Ve 43. min. dokázali hosté zastavit akci domácích jen za cenu faulu a z následného přímého kopu poslal Záboří do vedení Vobořil.

Na začátku druhého poločasu Bratčice zatlačily domácí a snažily se vyrovnat. Nejblíže k tomu měl Urválek, ale s jeho střelou si domácí brankář poradil. V 54. min. zahrávali domácí přímý kop, po kterém se k míči dostal domácí Král a vstřelil třetí branku. O minutu později Vobořil prokličkoval obranou hostů a vstřelil další branku.

V 65. min. se dostal do šance Milaberský, kterému se nepovedlo domácího brankáře překonat. Až v samém závěru měli hosté možnost vstřelit druhý gól, ale přímý kop Urválka zablokovala domácí zeď.

V tomto utkání se nám nedařilo a Záboří zcela zaslouženě zvítězilo. Vítězstvím se budeme chtít rozloučit v posledním domácím zápase, ve kterém v sobotu od 17:00 přivítáme Dynamo Horní Bučice. Na utkání zveme všechny příznivce AFK.

Vytvořeno: 31.5.2016, 0:21