AFK Bratčice - Horní Bučice

V posledním domácím mistrovském zápase sezóny 2015/2016 jsme přivítali Dynamo Horní Bučice. Na podzim jsme se v Bučicích nesešli a prohráli 5:0 a tuto prohru jsme v domácím prostředí chtěli soupeři vrátit. Hosté přijeli v 11 hráčích bez asistenta rozhodčího, a tak po dohodě mával za hosty domácí Václav Ronovský. Jako hlavní rozhodčí utkání odpískal Zdeněk Linhart.

Již ve 3 min. se domácí díky Doležalovi ujali vedení, když využil chyby hostujícího gólmana a dorážkou vstřelil úvodní branku v zápase. Hosté se snažili vyrovnat, ale jejich útočníci neměli svůj den a jejich gólové šance zůstaly nevyužity. Naši druhou branku střelou k tyči vsítil opět Doležal. Před koncem poločasu střelou z voleje z 25m přidal třetí branku Prášek.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté, ale opět žádnou svou šanci nedokázali brankově vyjádřit. V 65. min. byl ve vápně faulován Pulkert a specialista na penalty Kuba Ronovský se opět trefil. Poté došlo vinou zranění v našem týmu k několika střídání. V 85. min. pátou branku vstřelil hlavou Javůrek a tím také skončil zápas. Bučice v poli nehráli špatně, ale na rozdíl od našeho týmu nedokázali své šance proměnit.

V posledním zápase sezony zajíždíme v sobotu do Horušic, kde od 17:00 sehrajeme poslední zápas sezóny. Na utkání zveme všechny příznivce AFK.

Vytvořeno: 7.6.2016, 1:13