Horušice - AFK Bratčice

K poslednímu zápasu sezóny jsme v nekompletní sestavě a s několika zraněnými hráči, kteří museli nastoupit, cestovali do Horušic. Horušice před jarní částí posílili o několik zahraničních hráčů a na jejich výsledcích to bylo znát. Utkání pískal pan rozhodčí Kracík.

Začátek zápasu vyšel lépe domácím a především rychlost zahraničních hráčů nám dělala velké problémy. V 10. min. se také po rohu a hlavičce Radovnického dostali domácí do vedení. Po obdržené brance se hra v poli vyrovnala a také hosté se několikrát dostali do zakončení, ale pozorný brankář domácích vše pochytal.

Ve 38. min. se gólově opět prosadili domácí, když brankář Bratčic nedosáhl na střelu Caciulana. V závěru prvního poločasu nám nebyl uznán gól pro ofsajd. a ve 43. min. neposoudil rozhodčí faul na Říhu jako penaltový.

V druhém poločase došlo ke změně na brankářském postu hostů, když Ronovský J. šel hrát a Kupera místo něj do brány. V druhém poločase již obě mužstva tolik nebránila a šance ke vstřelení branky se střídaly na obou stranách. Hosty může mrzet, že nedokázali z mnoha šancí vstřelit kontaktní branku. Domácím se také střelecky nedařilo, ale přeci jen se dočkali třetí branky, kterou v 85. min. vstřelil Anton.

Děkujeme všem hráčům za celou sezónu a především za jarní výkony a také děkujeme všem fanouškům, co nás podporují a chodí nám fandit. Zároveň všechny zveme na Turnaj starých gard, který proběhne v sobotu 18. června v Bratčicích na hřišti.

Vytvořeno: 15.6.2016, 1:15