AFK Bratčice - Tupadly C

V prvním zápase nového ročníku jsme před slušnou diváckou kulisou přivítali na svém hřišti nově založený celek Tupadelského C, který je tvořen převážně hráči bývalého Tupadelského dorostu. Utkání pískal pan rozhodčí Babák.

Začátek zápasu patřil běhavějším hostům a ve 2. min. se po standardní situaci také Mastíkem dostali do vedení. V 8. min. Urválkovu střelu z přímého kopu vyrazil brankář hostů jen před sebe, ale nikdo z domácího týmu nebyl schopen odražený míč doběhnout. Ve 14. min. se Javůrkovi nepodařilo prostřelit z blízkosti Remeše v brance hostí.

V 16. min. se po dlouhém autu k odraženému míči ve vápně dostal Javůrek a vstřelil vyrovnávací branku. Domácí mužstvo se dostalo do vedení ve 38. min., když se z přímého kopu trefil O. Čapek. Ve 40. min. se ve vápně nejlépe po autu zorientoval Javůrek a vstřelil další branku domácích. Před koncem poločasu ve 42. min. Říha vsítil čtvrtý gól a Bratčice tak šly do šaten s třígólovým náskokem.

Začátek druhého poločasu opět patřil hostům, ale žádnou šanci si nedokázali vytvořit. To v 51. min. se ke střele dostal Doležal a vstřelil pátý gól domácích. Vinnou vedra a také i stavu obě mužstva polevila ve hře a na další branku si museli diváci počkat do 75. min., kdy opět střelou k tyči zvýšil Doležal. V 78. min. střela Práška mířila jen do tyče. Poslední branku v zápase vstřelil v 80. min. Růžička a spečetil tak výsledek zápasu na 7:1.

Vytvořeno: 29.8.2016, 20:43