Hostovlice - AFK Bratčice

V dalším mistrovském zápase jsme se vydali přes koleje do nedalekých Hostovlic, kde jsme sehráli další zápas naší soutěže. Utkání pískal pan rozhodčí Šanda. Jestliže jsme měli problémy v minulých zápasech se sestavou, tentokrát to byli domácí, kteří nastoupili do utkání v deseti.

Početní výhoda hostům umožňovala pohodlně kombinovat, avšak pouze na své polovině. Hráčům Bratčic chyběl pohyb a nasazení, a tak domácí pohodlně bránili.

Ve 20 min. centr Radka Práška skončil na břevnu domácí branky. Ve 26. min. to zkoušel střelu Roman Prášek, ale ani jeho pokus brankou neskončil. Tentokrát se Bratčicím nedařily ani přímé kopy a se střelami si brankář domácích poradil. V závěru poločasu domácím přišel jedenáctý hráč a počty na hřišti se vyrovnaly. Nezáživný první poločas skončil bezbrankovou remízou.

V úvodu druhého poločasu měli obrovskou šanci domácí, ale jejich střela těsně minula branku. Poslat hosty do vedení mohl Javůrek, ale ani on z blízkosti nedokázal trefit branku. V 65. min. se Traverza přeci jen dočkala, když střela Romana Práška zapadla k tyči domácí branky. V 70. min. vykombinovali Práškové domácí obranu a střela Radka trefila pouze tyč domácí branky. Jak se blížil závěr zápasu, domácí se snažili vyrovnávat a málem se jim to povedlo v poslední minutě. Hlavičku Jirouška ale vyškrábl brankář Míchal nad břevno a zachránil tak tři body pro AFK.

Děkujeme fanouškům za podporu a zveme je na další zápas v sobotu, kdy od 16:30 přivítáme Chotusice B.

Vytvořeno: 27.9.2016, 1:16