Sedlec B - AFK Bratčice

Po čtrnáctidenní přestávce se za příjemného počasí odehrálo utkání mezi Sedlecem a Bratčicemi. Hostující AFK Bratčice přijely opět v omezeném počtu a to s jedenácti hráči včetně dvou brankářů a po zranění si musel obléct dres i Jakub Ronovský. Taktika tedy byla, bohužel, zřejmá - neodejít s ostudou.

Po zahájení zápasu, zhruba po deseti minutách, však měly Bratčice tutovou šanci, kdy se sám před bránou ocitl Václav Ronovský. Situace ho ale nejspíš zaskočila a slabá střela šla daleko vedle brány domácích. Většinu prvního poločasu se hosté bránili a odvraceli útoky za pomoci dlouhých odkopů, které se snažil získat Lukáš Dvořák. Sedlec měl hru poměrně pod kontrolou, ale v zakončení nebyl tolik důrazný.

První gól zápasu přišel zhruba po půl hodině hry, kdy hráč domácích díky bojovnosti přešel ve vápně přes tři protivníky. Ani jeho přihrávka se nepodařila zblokovat, a tak domácí z metru prostřelili gólmana.

Tlak domácích pokračoval, a když už Bratčice získaly míč, chyběla jim přesnost. Před koncem poločasu se po přečíslení dostali hráči Sedlece před branku hostů a tam bez problémů zvýšili své vedení.

Po poločase se situace moc nezměnila. Domácí se tlačili v hojném počtu dopředu, ale většinou se jim nepodařilo vystřelit tak, aby bránu dostatečně ohrozili. Často se vysouvali a nemysleli moc na defenzívu, což Bratčice potrestali a po nepovedeném rohu hostů, napálil Aleš Kotrba míč na rozběhnutého Lukáše, který servíroval úplně volnému Vaškovi Ronovskému na velkém vápně. Ten z první přehodil brankáře, a snížil tak náskok hostů.

Odplata však přišla poměrně rychle a po standardní situaci se za obranu dostal domácí útočník, jenž hlavou prodloužil míč za brankářova záda. Výsledek 3:1 se do konce zápasu nezměnil.

Následující zápas žáků a mužů se hraje na hřišti v Hostovlicích.

Žáci: AFK Bratčice - Suchdol (Ne) 11.11.2012 12:00 hod hřiště v Hostovlicích
Muži: AFK Bratčice - Kluky (Ne) 11.11.2012 14:00 hod hřiště v Hostovlicích

Fotograf: Antonín Čapek

Autor článku: Ondřej Čapek

Vytvořeno: 4.11.2012, 18:31