AFK Bratčice - Vlkaneč

Zatím neporažený a vedoucí celek naší skupiny Sokol Vlkaneč jsme přivítali v 8. kole na našem hřišti. Utkání pískal rozhodčí Semirád.

Taktika domácích určená trenérem se zdála od začátku utkání účelná. Vlkaneč sice měla míč častěji na svých kopačkách, ale přes zahuštěný prostor Traverzy se jen těžko dostávala do zakončení. Domácí hráči se tedy soustředili na pozornou obranu a překvapení soupeře rychlým protiútokem. Do prvního zakončení se dostal po přihrávce Doležala Uhlíř, ale jeho střela mířila mimo branku soupeře.

Sto procentní gólovku měl na noze Ondřej Čapek ve 25. min., který si narazil míč s Doležalem a ocitl se tak sám na vápně proti brankáři hostů - Dostálovi. Jeho nepřesnou střelu však brankář hostí reflexivně vyrazil. Postupem času byla znát převaha hostí na hřišti a ve 38. min. se brankou Zikmundy dostala Vlkaneč do vedení. Poslední možnost v prvním poločase měl po centru Urválek, ale jeho slabá hlavička skončila mimo branku hostí.

Ve druhém poločase se hra domácího celku podstatně změnila a byli daleko aktivnějším mužstvem. Z tlaku Traverzy pramenilo několik rohů, ze kterých se hráči bohužel nedokázali prosadit. V 53. min. podnikli hosté rychlý protiútok a Lowy po kličce brankáři Říhovi dal druhou branku Vlkanče. Ovšem za minutu to opět bylo jen o jednu branku, neboť Václav Ronovský využil nedorozumění mezi hostující obranou a brankářem a vstřelil kontaktní branku. V závěru zápasu se domácí snažili vstřelit vyrovnávací branku, bohužel se to ale nepovedlo, a jelikož se ani Vlkaneč již gólově neprosadila, skončilo utkání vítězstvím hostů 1:2.

Děkujeme fanouškům za podporu a zveme je do Žlebů, kde v sobotu od 15:30 sehrajeme další mistrovský zápas.

Vytvořeno: 17.10.2016, 22:49