AFK Bratčice - Potěhy

V posledním domácím zapase jsme přivítali celek Potěh a chtěli jsme konečně zvítězit za 3 body. Utkání pískal Kracík.

Hned na začátku zápasu bohužel Potěhy potrestaly Říhovu špatnou přihrávku ve středu hřiště a hned z první střely skórovaly - 0:1. Naštěstí se domácí hned oklepali a v 8. minutě po jedné útočné akci do prázdné brány dorážel Javůrek – 1:1.

Pak Bratčice začaly hosty přehrávat, ale z plna vyložených šancí nedokázaly skórovat. Nejdřív Kaňka hlavou těsně nad a poté po střele R. Práška a dorážkách Doležala a Kaňky gól nepadl. To se povedlo až Říhovi, který po pěkné akci přes Kaňku a Doležala, přesnou střelou k tyči nedal brankáři šanci – 2:1.

Pak si vytvořili i nějaké šance hosté. Bohužel ve 40. minutě centrem po zemi trefili stojnou nohu J. Čapka, od kterého se míč odrazil do vlastní branky – 2:2.

Do druhého poločasu vkročili aktivněji domácí a v 52. minutě se hlavou prosadil opět Javůrek – 3:2. Traverza Potěhy stále přehrávala, ale hráči nebyli schopni střelou trefit branku nebo se akce překombinovala a nic z ní nebylo. S přibývajícím časem se do šancí dostávali i hosté z Potěh. I díky špatnému výkonu rozhodčího se hra kouskovala a docházelo pouze k nákopům do vápna. Vše ale dokázala domácí obrana odvrátit a jistý gólman Míchal zbytek chytil. A tak se Bratčice po delší době mohly radovat z vítězství.

Děkujeme fanouškům za podporu a zveme je na poslední utkání podzimu, které sehrajeme v sobotu na hřišti Okřesanče ve 14 hodin.

Autor článku: Václav Říha

Vytvořeno: 1.11.2016, 0:20