Středa, 3. července 2024, svátek slaví Radomír, Radomíra
Zapomněli jste heslo?
Okřesaneč - AFK Bratčice

V posledním zápase podzimní části jsme zajížděli k celku Sokola Okřesaneč, který měl před sezónou jistě postupové ambice. Bohužel podzimní část se mu nepovedla a před tímto zápasem mu patřila až sedmá pozice se čtyřbodovým odstupem na naše mužstvo. Utkání pískal pan rozhodčí Klobása.

Začátek zápasu vyšel lépe domácím a především Kaščák několikrát nebezpečně vystřelil na branku hostů. V 11. min. se mu již povedlo prostřelit brankáře Traverzy a domácí se jeho brankou dostali do vedení. Snahu obou mužstev o kombinační fotbal znemožňoval vítr, a tak na obou stranách bylo mnoho nepřesností. Až v samém závěru prvního poločasu padla druhá branka. Po dlouhém autu následovaném několika hlavičkami nakonec Doležal umístil míč do rotipohybu brankáře, čímž vyrovnal skóre utkání.

Na začátku druhého poločasu důrazný Kotrba vstřelil branku a tím poslal hosty do vedení. Bohužel to nevydrželo dlouho a Brynda vzápětí vyrovnal. Při vyrovnávacím gólu se bohužel zranil brankář hostů a tak se Kotrba z útoku přesunul do branky. Bohužel se mu tolik nevedlo a v 67. min. po lehké teči Urálka posílá Matoušek domácí do vedení. O minutu později přidává Brynda další branku domácích.

Bratčicím se podařilo snížit v 77. min. O. Čapkem, jehož centr z půlky hřiště vítr poslal až do brány. Mezi 84. a 89. min. dostaly hosté další tři branky a bylo takzvaně po zápase. Těsně před koncem utkání Urválek z přímého kopu koriguje výsledek na 7:4 pro domácí.

Děkujeme fanouškům během podzimní části za podporu během našich utkání. Zatím průběžné 6. místo je zklamání, ale na druhé ztrácíme pouze 4 body, a tak snad výsledky na jaře budou lepší a posuneme se tabulkou vzhůru.

Autor článku: Václav Ronovský ml.

Vytvořeno: 7.11.2016, 20:03

7:4 (1:1)
J. Čapek O. Čapek T. Doležal M. Kaňka D. Míchal R. Prášek R. Prášek V. Říha J. Ronovský R. Uhlíř M. Urválek
Střídání: A. Kotrba V. Ronovský
Střelci: 1x O. Čapek  1x T. Doležal  1x A. Kotrba  1x M. Urválek
Ostatní výsledky 11. kola
Poslední zápas
29. kolo - Muži Horní Bučice - AFK Bratčice 1:3 (0:1) (Ne) 16.6.2024 - 17:00 hod.