Středa, 3. července 2024, svátek slaví Radomír, Radomíra
Zapomněli jste heslo?
Horní Bučice - AFK Bratčice

V dalším zápase jsme zajížděli do Horních Bučic. Domácím se v této sezoně nedaří a zatím jim patří až 11. místo, a proto jsme si z tohoto zápasu chtěli odvést všechny body. Utkání pískal Semirád.

V úvodu utkání měli hosté častěji míč na svých kopačkách a ve 13. min. nebezpečně střílel Řiha. V 18. min. tvrdou střelu Práška Romana vyrazil domácí brankář na roh. Domácí spoléhali především na Víška, který obraně hostů svou rychlostí dělal problémy. Ve 27. min. po rohu domácích Bratčice vykopávaly míč z brankové čáry. Ve 30. min. vyrazil brankář hostů střelu domácích na roh. Ve 42. min. obešel Víšek celou obranu hostů a vstřelil první branku v zápase. Domácí se z vedení neradovali dlouho, protože Kaňka těsně před koncem poločasu využil chybnou rozehrávku a střelou k tyči srovnal stav zápasu.

Do druhého poločasu vstoupili aktivně hosté a ve 46. min. po střele Práška Radka zvonila tyč domácí branky. Dále měli Bratčice častěji míč na svých kopačkách, ale když se dostaly k brankáři domácích nedokázaly vystřelit nebo jim domácí obrana míč sebrala. V 72. min. brankář hostů vyrazil střelu z voleje domácího Víška konečky prstů na tyč. Poslední šanci měl Roman Prášek, ale jeho přehození brankáře v 85. min. gólem neskončilo. Zápas tedy skončil v normální hrací době remízou a kopaly se penalty. Hostům se v nich nedařilo jako v minulých zápasech, a proto si odvezli z Bučic pouze bod.

Děkujeme divákům za podporu a zveme je na další zápas, ve kterém v sobotu od 17:00 přivítáme Hostovlice.

Autor článku: Václav Ronovský ml.

Vytvořeno: 19.4.2017, 22:23

2:1 (1:1)
O. Čapek T. Doležal O. Kamrád M. Kaňka V. Kupera D. Míchal R. Prášek R. Prášek V. Říha R. Uhlíř M. Urválek
Střídání:
Střelci: 1x M. Kaňka
Ostatní výsledky 15. kola
Poslední zápas
29. kolo - Muži Horní Bučice - AFK Bratčice 1:3 (0:1) (Ne) 16.6.2024 - 17:00 hod.