Středa, 3. července 2024, svátek slaví Radomír, Radomíra
Zapomněli jste heslo?
AFK Bratčice - Horušice

V dalším domácím zápase a opět na silně podmáčeném hřišti jsme přivítali druhý celek naší skupiny a to Horušice. V minulém zápase jsme podali docela dobrý výkon a je jen škoda neproměněných šancí, protože vyhrát v Chotusicích se dalo. Utkání pískal Šanda.

Horušice nepřijely v nejsilnější sestavě a toho domácí využili a již v 5. min. se ujali brankou Doležala vedení. Dále byly Bratčice aktivnějším týmem a přicházely možnosti, jak přidat další branku, ale šance Javůrka, Kaňky a ve 33. min. Práška, kterému se nepodařilo trefit odkrytou branku, mohly domácí mrzet. Až v samém závěru prvního poločasu se střelou pod břevno prosadil Kaňka.

V úvodu druhého poločasu měli šanci hosté, ale dobrý zákrok domácího golmana zabránil vstřelení branky. V 52. min. se po rohu prosadil Doležal a v 55. min. se konečně podařilo vstřelit branku Javůrkovi. V 60. min. po pěkné akci přidává další branku Prášek. Poté domácí hráči polevili a hosté toho využili ke vstřelení dvou branek. Výstavní trestný kop Řihy v 86. min., který skončil v šibenici, znamenal 6 branku domácích a také konečný výsledek tohoto zápasu.

Děkujeme divákům za podporu a zveme je na další mistrovský zápas do Vlkanče, kde v sobotu od 17:00 sehrajeme další mistrovský zápas.

Autor článku: Václav Ronovský ml.

Vytvořeno: 9.5.2017, 0:10

6:2 (2:0)
J. Čapek O. Čapek T. Doležal P. Javůrek O. Kamrád M. Kaňka A. Kotrba D. Míchal R. Prášek V. Říha J. Ronovský
Střídání: L. Milaberský L. Říha V. Ronovský R. Uhlíř
Střelci: 2x T. Doležal  1x P. Javůrek  1x M. Kaňka  1x R. Prášek  1x V. Říha
Ostatní výsledky 18. kola
Poslední zápas
29. kolo - Muži Horní Bučice - AFK Bratčice 1:3 (0:1) (Ne) 16.6.2024 - 17:00 hod.