Vlkaneč - AFK Bratčice

Vedoucí celek a zřejmě postupující tým z naší skupiny Sokol Vlkaneč nás čekal v dalším zápase. Utkání pískal Opočenský.

Ze začátku utkání vůbec nebylo poznat, že hrajeme s vedoucím celkem. Hra se odehrávala především ve středovém kruhu bez náznaku šancí na obou stranách. Až ve 21. min přišla střela O. Čapka, která se otřela o břevno domácí branky. Domácí odpověděli trestným kopem Zikmundy, se kterým si brankář hostů poradil. Ve 36. min. se domácí hráč dostal až před brankáře Bratčic, ale ten si s jeho střelou poradil. Nezáživný první poločas tedy skončil spravedlivou remízou.

Do druhého poločasu lépe vstoupila Vlkaneč a po rohu vstřelil ve 47. min. Burian první branku domácích. Vyrovnat mohl vzápětí Kaňka, ale jeho střela skončila bohužel na tyčce. V 58. min. Klaus z přímého kopu dává druhý gól domácích. V 65. min. Burian přidává třetí a v 68. min z penalty čtvrtou branku. Branko-stroj domácích je ukončen pátou branku z přímého kopu Babáka. Hosté se přeci jen dočkali branky, kterou v 82. min. vstřelil Kaňka.

Děkujeme divákům za hojnou podporu a zveme je na další zápas, ve kterém v sobotu od 17 hodin přivítáme Spartak Žleby.

Vytvořeno: 16.5.2017, 0:40