AFK Bratčice - Žleby

"Střílejte a dávejte góly", takto jednoduché pokyny pronesl náš věrný fanoušek pan Štěpánek před domácím mistrovským zápasem, ve kterém jsme přivítali tabulkového souseda Spartak Žleby. Utkání pískal pan rozhodčí Křivka.

Od začátku zápasu se hrál rychlý a běhavý fotbal. Domácí mužstvo se po brance Doležala dostalo v 11. min. do vedení. V 15. min. se po rohu prosazuje Kaňka a zvyšuje na 2:0. Také hosté se pomocí rychlých útočníku dostali ke střelám, které však většinou mířily mimo branku Bratčic. Ve 26. min. je faulován Doležal a následnou penaltu s přispěním tyčky proměňuje Javůrek. Těsné před koncem poločasu propadla domácí obrana, ale hostující hráč, který šel na brankáře, nezakončil, neboť dobíhající Uhlíř jeho pokus zblokoval na roh.

Ve druhém poločase domácí nepouštěli Žleby do vyložených šancí. Obrana si již dávala pozor a hostující útočníci neměli tolik prostoru. V 60. min. se po pěkné kombinaci dostal k míči Prášek Roman, ale jeho obstřelení brankáře nemělo potřebnou razanci, a tak hostující obránce míč doběhl a odkopl do bezpečí. Vše si Roman vynahradil v 84. min., kdy jeho technická střela vymetla pavučinu Žlebského brankáře a stanovila konečný stav zápasu.

Děkujeme divákům za podporu a zveme je ne Derby do Potěh, kde v sobotu od 17 hodin sehrajeme další mistrovský zápas.

Vytvořeno: 22.5.2017, 21:05