Středa, 3. července 2024, svátek slaví Radomír, Radomíra
Zapomněli jste heslo?
Potěhy - AFK Bratčice

Po vydařeném výkonu a třem bodům proti Žlebům nás v dalším zápase čekal sousední celek Sokol Potěhy. Potěhám se v této sezoně příliš nedaří, a tak i v tomto utkání jsme chtěli potvrdit výhru z minulého zápasu. Utkání pískal pan rozhodčí Poklop.

Hosté meli celý první poločas míč častěji na svých kopačkách a vytvořili si několik možností ke vstřelení branky, ale jejich zakončení bylo žalostné. To domácí si počínali daleko efektivněji a po přímém kopu se v 18. min. dostali Šulcem do vedení. Na gól domácích mohl odpovědět Kaňka, ale jeho pokusy hlavou nebo nohou skončily mimo branku. Do šancí se také dostal Doležal, ale ani jemu se branku vstřelit nepodařilo. Ve 38. min. přišel špatný výchoz hostujícího brankáře, míč se dostal k Lagronovi a ten si již věděl rady a poslal domácí do dvoubrankového vedení. Snížit mohl ještě Kamrád, ale s jeho střelou si Sixta v domácí brance poradil.

Na začátku druhého poločasu vychytal domácího Jelínka brankář Bratčic a v tomto zlomovém okamžiku hostující mužstvo podržel. V 62. min. a 64. se gólově prosazuje Urválek a srovnává stav zápasu. Dokonalý obrat se Bratčicím podařil v 85. min., kdy Urválek vstřeluje vítěznou branku a hosté si tak odváží z Potěh tři body.

V posledním domácím zápase této sezony přivítáme v sobotu od 17:00 hodin Sokol Okřesaneč. Na utkání zveme všechny příznivce AFK.

Autor článku: Václav Ronovský ml.

Vytvořeno: 30.5.2017, 0:40

2:3 (2:0)
O. Čapek T. Doležal O. Kamrád M. Kaňka V. Kupera D. Míchal R. Prášek L. Říha V. Říha J. Ronovský M. Urválek
Střídání: A. Kotrba
Střelci: 3x M. Urválek
Ostatní výsledky 21. kola
Poslední zápas
29. kolo - Muži Horní Bučice - AFK Bratčice 1:3 (0:1) (Ne) 16.6.2024 - 17:00 hod.