Tupadly C - AFK Bratčice

Za ideálního počasí pro fotbal zajížděli hráči Traverzy k poslednímu utkání této sezóny na krásný trávník do Tupadel, kde se střetli s místním "Céčkem". Toto poněkud klidné utkání řídil pan rozhodčí Jaroslav Kučera. Tentokrát se hráči Traverzy sešli v ideálním počtu.

První poločas nevyšel hostům podle představ. Bratčice si až na pár výjimek moc šancí nevypracovaly a když tutovky měly, tak je nešťastně zakončily. Asi největší možností z pohledu hostů byla tyč, kterou nastřelil kapitán Říha.

Když pan Kučera zahájil druhou půli, tak se hráči Traverzy výrazně zvedli. Přišla smrtící čtvrthodina pro Tupadly. V 62. minutě se prosadil Ondřej Kamrád. Hned v 67. minutě se na listinu střelců velmi šťastně připsal Uhlíř, když na lajně málem ztratil míč, ale dokázal zabojovat a získat ho zpátky. Dostal se do téměř nulového úhlu a už to vypadalo jako promarněná příležitost, když ale Uhlíř všechny včetně gólmana Remeše překvapil střelou která nakonec skončila za brankovou čárou. Když se hned dvě minuty nato pěknou střelou trefil Radek Prášek, už bylo téměř hotovo. Pak už byla jen otázka, kolik branek Traverza svému soupeři nasází. Ještě se trefil Tomáš Doležal a gólové představení ukončil svým druhým přesným zásahem Ondřej Kamrád. Tupadly ještě dokázali skóre upravit, když se v 82. minutě prosadil domácí Smutný.

Poslední zápas jsme tak zvládli. Všem fanouškům moc děkujeme za podporu v celé sezóně a budeme se na Vás těšit v následujícím ročníku 2017/18.

Autor článku: Matyáš Kotrba

Vytvořeno: 11.6.2017, 16:19