Z turnaje starých gard máme bronz

Jak již se stalo tradicí, naše stará garda se opět po roce účastnila společného turnaje starých gard, kde bojují Tupadly, Potěhy, Horky. Pořadatelství tentokrát připadlo na Horky, které byly i soupeřem našeho mužstva v boji o postup do finále.

Horky - Bratčice 3:1 (1:0)

Ve hře vcelku vyrovnaný zápas, ve kterém se domácí ujali v prvním poločase vedení. Naše mužstvo dokázalo Čubrem vyrovnat, ale domácí nám v závěru přidali dvě branky a zaslouženě postoupili do finále.

Bratčice - Potěhy 4:1 (0:0)

V zápase o třetí místo jsme byli lepším mužstvem a po bezbrankovém poločase jsme soupeři nastříleli 4 branky. Potěhy již jen v závěru korigovaly jednou brankou. Naše góly vstřelil Růžička - 2, Šulc - 1, Babák - 1.

Vedení AFK a trenér děkuje všem hráčům za prezentaci našeho klubu a gratulujeme ke 3. místu.

Fotograf: Zdeněk Piška

Vytvořeno: 21.6.2015, 21:18