Zatím stále stoprocentní

Navázat na náš výkon z domácího zápasu a přivést tři body, to byl náš cíl v dalším zápase, ve kterém jsme zajížděli do nedalekých Potěh. Vzhledem k omluvenkám se naše sestava oproti minulému zápasu na několika postech změnila. Utkání pískal rozhodčí Semirád.

Začátek zápasu přinesl řadu standardních situací, ale ani jedno mužstvo se po centrovaných míčích nedostalo do gólového zakončení. Hostům se ani nedařila kombinace jako v minulých zápasech, a tak domácího brankáře ohrožovali především po dlouhých autech Ondřeje Čapka. V 15. min. po dlouhém autu trefil Javůrek tyč a odražený balón již do sítě usměrnil Ružička.

Do dalšího zakončení se po následném autu dostal Urválek, ale s jeho pokusem si domácí brankář Jelínek poradil. Před koncem poločasu se uvolnil Pulkert a po jeho přihrávce se dostal ke střele Javůrek, ale ani on už do poločasu nedokázal překonat domácího brankáře.

Na začátku druhého poločasu si Bratčice vytvořily tlak a také několik možností ke vstřelení branky. Velkou příležitost měl Říha, ale jeho hlavičku z 55. min. brankář domácích reflexivně vyrazil. Tlak hostů pokračoval a do domácího pokutového území létaly centry, ale nebyl nikdo, kdo by zakončil. Domácí přečkali tyto šance a také vyrovnali hru v poli, ale ani oni si přes pozornou obranu Traverzy nedokázali vytvořit žádnou brankovou příležitost.

Velké štěstí měly Bratčice v 70. min., kdy centr domácího hráče skončil na břevnu branky. V 83. min. propadl míč mezi domácí obranou a střídající Uhlíř střelou podle brankáře vsítil druhou branku v zápase a tím definitivně rozhodl o zisku tří bodů pro Traverzu.

Děkujeme fanouškům za hojnou účast na derby a zveme je na další zápas, ve kterém přivítáme v sobotu od 17:00 hodin druhý tým tabulky - Okřesaneč.

Vytvořeno: 19.4.2016, 21:19