Středa, 3. července 2024, svátek slaví Radomír, Radomíra
Zapomněli jste heslo?
Tupadly obhájily prvenství

Za vydařeného letního počasí proběhl v Bratčicích na hřišti Turnaj starých gard, kterého se v sobotu 18. června zúčastnily 4 týmy.

Z rozlosování bylo jasné, že Traverza dostala nejtěžšího soupeře a to loňského vítěze, se kterým hrála druhý zápas. Prvním zápasem zahájily turnaj celky z Potěh a Horek. Potěhy vyhrály vysoko 7:3 a zajistily si tak finálový zápas.

Bratčice začaly se soupeřem z Tupadel velmi dobře a už od 2. min. vedly po pěkné kombinaci Šulce s Urválkem 1:0, když Urválek střelou k tyči nedal gólmanovi šanci. První půle byla vyrovnaná, ale v posledních pěti minutách po dvou hrubých chybách Tupadly otočily skóre na 1:2. Ve druhém poločase už Tupadly nezaváhaly a vyhrály vysoko 6:2. Za domácí snižoval Růžička.

Po obědě se Traverza utkala o 3. místo s Horkama, kde jsme byli lepším týmem a po zásluze jsme vyhráli 3:0. O góly se postaral Růžička, Prášek R. a z penalty brankář Dostál.

Finále o putovní pohár si zahrály Tupadly a Potěhy. Potěhy velmi brzo vedly 1:0. Ve druhém poločase se ale Tupadlům podařilo vyrovnat a ve velmi vypjatém zápase málem došlo až na penaltový rozstřel, ale v samém závěru si nešťastně daly Potěhy vlastní gól a tím získaly stříbrné umístění.

Vítězem se staly Tupadly, které tímto obhájily své prvenství z minulého roku. Všem hráčům děkujeme a přejeme rychlé zotavení z podaných výkonů.

Fotograf: Ondřej Čapek

Autor článku: Ondřej Čapek

Vytvořeno: 19.6.2016, 18:40

Poslední zápas
29. kolo - Muži Horní Bučice - AFK Bratčice 1:3 (0:1) (Ne) 16.6.2024 - 17:00 hod.