V Sázavě jsme byli druzí

V neděli mladší přípravka cestovala nejdál, kam mohla, až do Sázavy. Společně s námi a domácí Sázavou přijeli i nejmenší z Uhlířských Janovic. Celý turnaj propršelo a bylo velmi studeném počasí.

Kvůli nemoci chyběli některé děti, a tak jsme přijeli s osmi hráči. V prvním zápase jsme sehráli s přípravkou Uhlířských Janovic. Od začátku jsme převyšovali soupeře ve všem a po poločase 6:1 jsme nakonec zvítězili 16:2. Ve druhém zápase jsme nastoupili proti domácí Sázavě. Ale hned od začátku jsme prohrávali díky našim chybám. A poločas skončil 3:1 pro Sázavu. Nakonec jsme prohráli 7:1, ale herně bylo utkání velmi vyrovnané, jen v proměňování šancí nás domácí předčili.

• AFK – Uhlířské Janovice 16:2 (6:1) - A. Čudová 8, D. Luňáček 7, N. Kotrbová
  • AFK – Sázava 1:7 (1:3) - A. Čudová

Další turnaj sehrajeme v neděli 16. října od 10:00 hodin na domácím hřišti v Bratčicích. Zveme všechny fanoušky a příznivce, aby podpořili naše nejmenší. Všem dětem, ale i fanouškům a rodinám, které přijeli podpořit přípravku až do Sázavy děkujeme za podporu.

Autor článku: Václav Říha

Vytvořeno: 11.10.2016, 23:55