Neděle, 18. listopadu 2018, svátek slaví Romana
Zapomněli jste heslo?
Chotusice B - AFK Bratčice

V dalším mistrovském zápase jsme zajížděli do Chotusic, kde jsme se utkali s místním B-týmem. V Chotusicích jsme již dlouho nevyhráli, a tak jsme to chtěli v tomto zápase změnit a odvést si tři body do Bratčic. Zápas pískal pan rozhodčí Klobása.

Začátek zápasu byl z obou stran opatrný a obě mužstva spíše zkoušela své štěstí střelami z větší vzdálenosti. Ve 20. min. však přihrávka Doležala našla volného Práška R., který střelou k tyči poslal náš tým do vedení. Ve 23. min. po rohu a následné hlavičce Vondráčka již vedeme o dvě branky. Bohužel ve 30. min. nedokážeme odkopnou míč a po nedůrazu našich obránců Mathes snižuje na rozdíl jedné branky. Pěkný fotbalový moment přinesla 35. min., kdy po rohu z voleje střílí branku Vrdský.

Druhý poločas, to byl z naší strany festival neproměněných šancí, když Doležal, Kaňka ani Urválek své nájezdy na brankáře nevyužili a některé střely výbornými zákroky zlikvidoval domácí brankář. Vysvobození přinesla až 72. min., kdy Prášek vstřelil k tyči naši 4 branku. V samém závěru mohl přidat další branku Kotrba, ale jeho hlavička skončila na tyči. Přesto můžeme být spokojeni a do Bratčic odvážíme tři body.

Děkujeme divákům za podporu a zveme je na další zápas, ve kterém v sobotu od 16 hodin přivítáme celek Hostovlic.

Autor článku: Václav Ronovský ml.

Vytvořeno: 25.9.2018, 18:38

Chotusice B - AFK Bratčice
1:4 (1:3)
O. Čapek T. Doležal M. Kaňka P. Karlík A. Kotrba P. Marousek R. Prášek M. Urválek M. Vondráček P. Votruba A. Vrdský
Střídání: V. Ronovský
Střelci: 2x R. Prášek  1x M. Vondráček  1x A. Vrdský 
Ostatní výsledky 5. kola
Okřesaneč - Tupadly C 6:3 (3:3)
Vrdy B - Žleby 3:2 (1:0)
Močovice - Potěhy 7:1 (1:1)
Horní Bučice - Horky 10:0 (6:0)
Hostovlice - Štrampouch 1:3 (0:3)
© 2018 AFK BRATČICE